utungamiri

Donnie VanAckeren - Mutungamiri uye CEO
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Administrative Rutsigiro Chikwata

Quin Prince - Pamberi Desk Receptionist
gcfbfrontdesk@galvestoncountyfoodbank.org

Resource Development Chikwata

Julie Morreale - Mutungamiri Wekuvandudza
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Amanda McCarty - Mushambadzi Wekutengesa
Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

 - Volunteer Murongi
Vol

Mollie Johnson - Nutrition Mudzidzisi
Mjohnson@galvestoncountyfoodbank.org

Alex Higbee - Vanopa hukama
Ahigbee@galvestoncountyfoodbank.org

Emmanuel Blanco- Nharaunda Resource Navigator
Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org

Bhizinesi Rekushandisa Chikwata

Rita Boyer - Mutungamiriri weSpecial Projects
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - Project Coordinator
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Boyer - Zvirongwa Supervisor
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Madison Clark - Zvirongwa Mubatsiri
Mclark@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy - Accounting Mubatsiri
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Warehouse Chikwata

Cyrena Hileman - Inventory Kudzora maneja
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jessica Bouvier - Dhata Warehouse Coordinator
Jbouvier@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan VanAckeren - Pantry Mubatanidzwa
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

JC Wiley - Pantry Mubatanidzwa

Tizoc Rivera - Warehouse Mubatanidzwa / Mutyairi

Barry Massey - Warehouse Mubatanidzwa

Charles Vicario - Warehouse Mubatanidzwa / Mutyairi

Kervin Smith - Mutyairi

Sam Davis - Mutyairi

Juan Perez - Mutyairi