Chame a: 409-945-4232

Persoal de GCFB

O noso persoal

Dirección

Donnie VanAckeren - Presidente e CEO

Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Equipo de apoio administrativo

Quin Prince: recepcionista de recepción

gcfbfrontdesk@galvestoncountyfoodbank.org

Equipo de desenvolvemento de recursos

Rita Boyer - Directora de proxectos especiais

Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Julie Morreale - Coordinadora de desenvolvemento

Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Amanda McCarty - Coordinadora de mercadotecnia 

Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

 - Relacións cos doantes

Chantea Palmer - Coordinadora de voluntarios

Chantea@galvestoncountyfoodbank.org

Mollie Johnson - Educadora en nutrición

Mjohnson@galvestoncountyfoodbank.org

Emmanuel Blanco - Navegador de recursos da comunidade

Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org 

Equipo de operacións comerciais

Kelly Boyer - Supervisora ​​de programas 

Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Madison Clark - Asistente de programas

Mclark@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - Coordinador do proxecto

Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Brenda Garner - directora de finanzas

Brenda@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy - Asistente de contabilidade

Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Equipo de almacén

Cyrena Hileman - Xerente de control de inventario

Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan VanAckeren - Asociado de despensa

Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

JC Wiley - Asociado de despensa

Alex Higbee - Asociado de despensa

Michael Kidwell - Asociado / condutor de almacén

Barry Massey - Asociado de almacén

Kervin Smith - Condutor

Andrew Guiterrez - Condutor

Sam Davis - Piloto

Juan Pérez - Piloto