Dirección

Donnie VanAckeren - Presidente e CEO
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Equipo de apoio administrativo

Quin Prince: recepcionista de recepción
gcfbfrontdesk@galvestoncountyfoodbank.org

Equipo de desenvolvemento de recursos

Julie Morreale - Coordinadora de desenvolvemento
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Amanda McCarty - Coordinadora de mercadotecnia
Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

 - Coordinador de voluntarios
volunteer@galvestoncountyfoodbank.org

Mollie Johnson - Educadora en nutrición
Mjohnson@galvestoncountyfoodbank.org

Alex Higbee - Relacións cos donantes
Ahigbee@galvestoncountyfoodbank.org

Emmanuel Blanco- Navegador de recursos da comunidade
Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org

Equipo de operacións comerciais

Rita Boyer - Directora de proxectos especiais
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - Coordinador do proxecto
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Boyer - Supervisora ​​de programas
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Madison Clark - Asistente de programas
Mclark@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy - Asistente de contabilidade
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Equipo de almacén

Cyrena Hileman - Xerente de control de inventario
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jessica Bouvier - Coordinadora de Data Warehouse
Jbouvier@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan VanAckeren - Asociado de despensa
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

JC Wiley - Asociado de despensa

Tizoc Rivera - Asociado / condutor de almacén

Barry Massey - Asociado de almacén

Charles Vicario - Asociado / condutor de almacén

Kervin Smith - Condutor

Sam Davis - Piloto

Juan Pérez - Piloto