ĉefeco

Donnie VanAckeren - Prezidanto kaj Ĉefoficisto
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Administra Subtena Teamo

Quin Prince - Akceptejo de Akceptejo
gcfbfrontdesk@galvestoncountyfoodbank.org

Teamo pri Disvolva Rimedo

Julie Morreale - Kunordiganto pri Disvolviĝo
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Amanda McCarty - Kunordiganto pri Merkatado
Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

 – Volunteer Coordinator
volontulo@galvestoncountyfoodbank.org

Mollie Johnson - Edukisto pri Nutrado
Mjohnson@galvestoncountyfoodbank.org

Alex Higbee - Donacaj Rilatoj
Ahigbee@galvestoncountyfoodbank.org

Emmanuel Blanco- Komunuma Rimeda Navigisto
Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org

Komerca Operacia Teamo

Rita Boyer - Direktoro de Specialaj Projektoj
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - Kunordiganto de Projekto
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Boyer - Inspektisto de Programoj
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Madison Clark - Programa Asistanto
Mclark@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy - Kontada Asistanto
Pageblaj@galvestoncountyfoodbank.org

Stokeja Teamo

Cyrena Hileman - Inventara Kontrola Administranto
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jessica Bouvier - Kunordiganto de Datumstokejo
Jbouvier@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan VanAckeren - Provizeja Partnero
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

JC Wiley - Provizeja Partnero

Tizoc Rivera - Stokejo Asociita / Ŝoforo

Barry Massey - Magazena Asociito

Charles Vicario - Stokejo-Asociito / Ŝoforo

Kervin Smith - Ŝoforo

Sam Davis - Ŝoforo

Juan Perez - Ŝoforo