د مشرتابه

ډوني ویناکرین - ولسمشر او سی ای او
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

د اداري ملاتړ ټیم

کوین پرنس - د فرنټ ډیسک استقبالونکی
gcfbfrontdesk@galvestoncountyfoodbank.org

د سرچینو پراختیا ټیم

جولی مورریل - د پراختیا همغږی کونکی
جولی@galvestoncountyfoodbank.org

امندا مکارټي - د بازار موندنې همغږي کونکی
امنداa@galvestoncountyfoodbank.org

 – Volunteer Coordinator
داوطلب

مولی جانسن - د تغذیې ښوونکی
Mjohnson@galvestoncountyfoodbank.org

الیکس هیګی - د ډونرانو اړیکې
Ahigbee@galvestoncountyfoodbank.org

ایمانویل بلانکو- د ټولنې سرچینې نیویګیټر
Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org

د سوداګرۍ عملیاتو ټیم

ریټا بویر - د ځانګړي پروژو رییس
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

جیف ګورډن - د پروژې همغږي کونکی
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

کیلي بویر - د برنامو نظارت کونکی
کیلي@ګالسټونکاونټایفودبینک

میډیسن کلارک - د پروګرامونو معاون
میکلارک@ګلیسټونکاونټایفودبینک

کریسټی مک کوی - د محاسبې مرستیال
تادیه ایښودل_ګالګستونکاونټفودبینک

د ګودام ټیم

سیرینا هیلمن - د لیږد کنټرول مدیر
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

جیسیکا بوویر - د معلوماتو ګودام همغږي کونکی
Jbouvier@galvestoncountyfoodbank.org

د اردن وانکارین - د پینټری همکار
اردن_ګالیستوونکاونټفودبینک

JC ویلی - د پینټری همکار

Tizoc Rivera - د ګودام ایسوسی ایټ / ډرایور

بیری میسي - د ګودام همکار

چارلس ویکاریو - د ګودام همکار/ډرایور

کاروین سمت - چلونکی

سام ډیوس - چلونکی

جان پیریز - چلونکی