Shayela: 409-945-4232

Abasebenzi be-GCFB

Abasebenzi Bethu

Ubuholi

UDonnie VanAckeren - uMongameli kanye ne-CEO

Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Ithimba Lokweseka Abaphathi

UQuin Prince - Umphathi Wokwamukela Ngaphambili Wangaphambili

gcfbfrontdesk@galvestoncountyfoodbank.org

Ithimba Lokuthuthukiswa Kwezinsiza

UJulie Morreale - Umxhumanisi Wentuthuko

Julie@galvestoncountyfoodbank.org

U-Amanda McCarty - Umxhumanisi Wezokumaketha 

Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

URita Boyer - Umqondisi Wamaphrojekthi Akhethekile

Rita@galvestoncountyfoodbank.org

UDora Robinson - Ubudlelwano babaxhasi

Dora@galvestoncountyfoodbank.org

UChantea Palmer - Umxhumanisi Wamavolontiya

Volunteer@galvestoncountyfoodbank.org

UMollie Johnson - Umfundisi Wezokudla

Mjohnson@galvestoncountyfoodbank.org

Ithimba Lokusebenza Kwebhizinisi

UKelly Boyer - Umphathi Wezinhlelo 

Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

UMadison Clark - Umsizi wohlelo

Mclark@galvestoncountyfoodbank.org

UJeff Gordon - Umxhumanisi weProjekthi

Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

UBrenda Garner - Umphathi Wezezimali

Brenda@galvestoncountyfoodbank.org

UKristy McCoy - Umsizi Wokubalwa Kwezimali

I-Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Ithimba Lezinqolobane

UCyrena Hileman - Umphathi Wokulawulwa Kokusungula

Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

IJordani VanAckeren - Umhlanganyeli wePantry

Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

JC Wiley - I-Pantry Associate

U-Alex Higbee - I-Pantry Associate

UPepper Phoenix - Umphathi Warehouse

Pepper@galvestoncountyfoodbank.org

UMichael Kidwell - Umhlanganyeli Warehouse

UBarry Massey - Umxhumanisi / Umshayeli Warehouse

UKervin Smith - Umshayeli

Andrew Guiterrez - Umshayeli

UJuan Perez - Umshayeli