פירערשאַפט

Donnie VanAckeren - פרעזידענט און סעאָ
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

אַדמיניסטראַטיווע סופּפּאָרט מאַנשאַפֿט

Michelle Cristan - אָפפיסע אַססאָסיאַטע

מיטל אנטוויקלונג מאַנשאַפֿט

Julie Morreale - אַנטוויקלונג קאָאָרדינאַטאָר
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

קים קלאַרק - פרייַוויליקער קאָאָרדינאַטאָר
פרייַוויליקער@galvestoncountyfoodbank.org

Jessica Bouvier - מענאַדעוו באַציונגען קאָאָרדינאַטאָר
Jbouvier@galvestoncountyfoodbank.org

עממאַנועל בלאַנקאָ- קאַמיוניטי ריסאָרס נאַוויגאַטאָר
Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org

געשעפט אָפּעראַטיאָנס מאַנשאַפֿט

Rita Boyer - דירעקטאָר פון ספּעציעלע פּראַדזשעקס
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - פּראָיעקט קאָאָרדינאַטאָר
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Boyer - מגילה סופּערווייזער
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Kamisha Moore - אַסיסטאַנט מגילה
Kmoore@galvestoncountyfoodbank.org

קריסטי מאַקוי - בוכהאַלטער
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

ווערכאַוס מאַנשאַפֿט

Cyrena Hileman - מאַנאַגער פון ינוואַנטאָרי קאָנטראָל
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan Van Ackeren - וואַרעהאָוסע קאָאָרדינאַטאָר
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Barry Massey - וואַרעהאָוסע / פּאַנטרי סופּערווייזער

JC Wiley - וואַרעהאָוסע / פּאַנטרי אַססאָסיאַטע

James Averitt - וואַרעהאָוסע אַססאָסיאַטע / קלאַס א דרייווער

Kervin Smith - וואַרעהאָוסע אַססאָסיאַטע / קלאַס א דרייווער

סאַם דייוויס - וואַרעהאָוסע אַססאָסיאַטע / קלאַס א דרייווער

Vicente Gonzalez- וואַרעהאָוסע / רעטאַיל קלייַבן זיך אַססאָסיאַטע

דערנערונג מאַנשאַפֿט

Karee Freeman - דערנערונג חינוך קאָאָרדינאַטאָר
Kfreeman@galvestoncountyfoodbank.org

אַלעקסיס באָסקוועז - דערנערונג עדזשאַקייטער
Abosquez@galvestoncountyfoodbank.org

Aemen Farooqui - דערנערונג עדזשאַקייטער
Afarooqui@galvestoncountyfoodbank.org

לאַנאַ גאַספּאַר - דערנערונג עדזשאַקייטער
agaspar@galvestoncountyfoodbank.org

Charli Harlen - דערנערונג עדזשאַקייטער
charlen@galvestoncountyfoodbank.org