פירערשאַפט

Donnie VanAckeren - פרעזידענט און סעאָ
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

אַדמיניסטראַטיווע סופּפּאָרט מאַנשאַפֿט

Michelle Cristan - ופנעמערין אין פראָנט דעסק

מיטל אנטוויקלונג מאַנשאַפֿט

Julie Morreale - אַנטוויקלונג קאָאָרדינאַטאָר
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Amanda McCarty - מאַרקעטינג קאָאָרדינאַטאָר
Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

נאַדיאַ דעניס - פרייַוויליקער קאָאָרדינאַטאָר
פרייַוויליקער@galvestoncountyfoodbank.org

Mollie Johnson - נוטרישאַן עדזשאַקייטער
Mjohnson@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan VanAckeren - מענאַדעוו באַציונגען
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

עממאַנועל בלאַנקאָ- קאַמיוניטי ריסאָרס נאַוויגאַטאָר
Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org

געשעפט אָפּעראַטיאָנס מאַנשאַפֿט

Rita Boyer - דירעקטאָר פון ספּעציעלע פּראַדזשעקס
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - פּראָיעקט קאָאָרדינאַטאָר
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Boyer - מגילה סופּערווייזער
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Kamisha Moore - אַסיסטאַנט מגילה
Kmoore@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy - אַקאַונטינג אַססיסטאַנט
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

ווערכאַוס מאַנשאַפֿט

Cyrena Hileman - מאַנאַגער פון ינוואַנטאָרי קאָנטראָל
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jessica Bouvier - קאָאָרדינאַטאָר פון דאַטאַ וואַרעהאָוסע
Jbouvier@galvestoncountyfoodbank.org

Charles Schofner - פּאַנטרי אַססאָסיאַטע

JC Wiley - שפּייַזקאַמער אַססאָסיאַטע

Tizoc Rivera - וואַרעהאָוסע אַססאָסיאַטע

Barry Massey - וואַרעהאָוסע אַססאָסיאַטע

Quincey Howard - ווערכאַוס אַססאָסיאַטע

Dewain Adcox - וואַרעהאָוסע אַססאָסיאַטע/ דרייווער

קערווין סמיט - דרייווער

סאַם דייוויס - דרייווער

וואַן פּערעז - דרייווער