ubunkokheli

UDonnie VanAckeren -UMongameli kunye ne-CEO
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Iqela leNkxaso yoLawulo

UMichelle Cristan – iNxulumano yeOfisi

IQela loPhuhliso lweziBonelelo

UJulie Morreale - uMququzeleli woPhuhliso
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

UAmanda McCarty - uMququzeleli weNtengiso
Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

UKim Clark – uMququzeleli wamavolontiya
IVolontiya@galvestoncountyfoodbank.org

UJessica Bouvier – uMququzeleli woBudlelwane boMxhasi
Jbouvier@galvestoncountyfoodbank.org

U-Emmanuel Blanco- uNjineli woMthombo woLuntu
Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org

IQela lokuSebenza kweShishini

URita Boyer-UMlawuli weeProjekthi eziZodwa
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

UJeff Gordon - uMququzeleli weProjekthi
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

UKelly Boyer-Umphathi weeNkqubo
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

UKamisha Moore-uMncedisi weeNkqubo
Kmoore@galvestoncountyfoodbank.org

UKristy McCoy – umgcini zincwadi
Ukuhlawulwa@galvestoncountyfoodbank.org

IQela lokuGcina

UCyrena Hileman-Umphathi woLawulo lweeMpahla
ICyrena@galvestoncountyfoodbank.org

UJordan Van Ackeren – uMququzeleli weWarehouse
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Iqela lezondlo

U-Karee Freeman – uMququzeleli weMfundo yeSondlo
Kfreeman@galvestoncountyfoodbank.org

U-Alexis Bosquez - uMfundisi wezondlo
Abosquez@galvestoncountyfoodbank.org

U-Aemen Farooqui – uMhlohli weSondlo
Afarooqui@galvestoncountyfoodbank.org

UAle Mera – uMhlohli weSondlo
Amera@galvestoncountyfoodbank.org

U-Erum Khawaja – uMncedisi weZondlo Ekhawaja@galvestoncountyfoodbank.org