Керівництво

Донні Ван Еккерен - президент і генеральний директор
Донні@galvestoncountyfoodbank.org

Команда адміністративної підтримки

Крістіна Ортега - співробітник відділу реєстрації

Команда розвитку ресурсів

Джулі Морреале – директор з розвитку
Джулі@galvestoncountyfoodbank.org

Кім Кларк – координатор волонтерів
Volunteer@galvestoncountyfoodbank.org

Сара Скіттон – координатор розвитку (зв’язки з донорами)
ssckittone@galvestoncountyfoodbank.org

Міранда Рамос - координатор розвитку
Mramos@galvestoncountyfoodbank.org

Іда Кезада – навігатор ресурсів спільноти
iquezada@galvestoncountyfoodbank.org

Команда ділових операцій

Ріта Боєр - директор спеціальних проектів
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Джефф Гордон - координатор проекту
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Келлі Круз (Бойєр) – програмний директор
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Крісті Маккой – бухгалтер
Кредиторська заборгованість@galvestoncountyfoodbank.org

Шелбі Карлілі - Асистент програм
Scarlile@galvestoncountyfoodbank.org

Складська команда

Сірена Хайлеман - менеджер з управління запасами
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Джордан Ван Аккерен – координатор складу
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Баррі Мессі - начальник складу/комори

JC Wiley – співробітник складів/комора

Джеймс Аверітт – співробітник складу/водій класу А

Кервін Сміт – співробітник складу/водій класу А

Сем Девіс – співробітник складу/водій класу А

Вісенте Гонсалес - Помічник зі складу/роздрібної торгівлі

Пол Кук – помічник складу/водій класу A

Рон Елліотт - помічник складу/водій класу A

Команда харчування

Алексіс Боскес – директор з питань харчування
Abosquez@galvestoncountyfoodbank.org

Емен Фарукі – вихователь з харчування
Afarooqui@galvestoncountyfoodbank.org

Чарлі Харлен – вихователь з харчування
Charlen@galvestoncountyfoodbank.org

Сара Бігем - педагог з питань харчування
Sbigham@galvestoncountyfoodbank.org