Телефонуйте: 409-945-4232

Персонал GCFB

Наші співробітники

Керівництво

Донні Ван Еккерен - президент і генеральний директор

Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Команда адміністративної підтримки

Квін Принс - портьє

gcfbfrontdesk@galvestoncountyfoodbank.org

Команда розвитку ресурсів

Джулі Морреале - координатор розвитку

Джулі@galvestoncountyfoodbank.org

Аманда Маккарті - координатор з маркетингу 

Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

Ріта Боєр - директор спеціальних проектів

Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Дора Робінсон - Відносини з донорами

Dora@galvestoncountyfoodbank.org

Шанте Палмер - координатор волонтерів

Volunteer@galvestoncountyfoodbank.org

Моллі Джонсон - викладач з питань харчування

Mjohnson@galvestoncountyfoodbank.org

Команда ділових операцій

Келлі Боєр - керівник програми 

Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Медісон Кларк - асистент програми

Mclark@galvestoncountyfoodbank.org

Джефф Гордон - координатор проекту

Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Бренда Гарнер - фінансовий менеджер

Brenda@galvestoncountyfoodbank.org

Крісті Маккой - помічник з бухгалтерії

Кредиторська заборгованість@galvestoncountyfoodbank.org

Складська команда

Сірена Хайлеман - менеджер з управління запасами

Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Джордан Ванкерен - помічник у коморі

Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

JC Wiley - помічник у коморі

Алекс Хігбі - помічник у коморі

Pepper Phoenix - керівник складу

Pepper@galvestoncountyfoodbank.org

Майкл Кідвелл - юрист складу

Баррі Мессі - помічник / водій складу

Кервін Сміт - водій

Ендрю Гітеррес - водій

Хуан Перес - водій