Liderlik

Donnie VanAckeren - Başkan ve CEO
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

İdari Destek Ekibi

Cristina Ortega- Ön Büro Görevlisi

Kaynak Geliştirme Ekibi

Julie Morreale – Geliştirme Direktörü
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Kim Clark – Gönüllü Koordinatör
Volunteer@galvestoncountyfoodbank.org

Sarah Sckittone- Geliştirme Koordinatörü(Donör İlişkileri)
ssckittone@galvestoncountyfoodbank.org

Miranda Ramos- Geliştirme Koordinatörü
Mramos@galvestoncountyfoodbank.org

Ida Quezada- Topluluk Kaynak Gezgini
iquezada@galvestoncountyfoodbank.org

İşletme Operasyonları Ekibi

Rita Boyer - Özel Projeler Direktörü
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - Proje Koordinatörü
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Boyer - Program Sorumlusu
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy – Muhasebeci
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Shelby Carllie- Program Asistanı
Scarlile@galvestoncountyfoodbank.org

Depo Ekibi

Cyrena Hileman - Envanter Kontrol Yöneticisi
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan Van Ackeren – Depo Koordinatörü
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Barry Massey – Depo/ Kiler Amiri

JC Wiley – Depo/ Kiler Sorumlusu

James Averitt – Depo Sorumlusu/ A Sınıfı Sürücü

Kervin Smith – Depo Görevlisi/ A Sınıfı Sürücü

Sam Davis – Depo Görevlisi/ A Sınıfı Sürücü

Vicente Gonzalez- Depo/Perakende Teslim Alma Sorumlusu

Paul Cook- Depo Görevlisi/A Sınıfı Sürücü

Ron Elliott- Depo Sorumlusu/A Sınıfı Sürücü

Beslenme Ekibi

Alexis Bosquez – Beslenme Eğitim Direktörü
Abosquez@galvestoncountyfoodbank.org

Aemen Farooqui – Beslenme Eğitimcisi
Afarooqui@galvestoncountyfoodbank.org

Charli Harlen – Beslenme Eğitimcisi
Charlen@galvestoncountyfoodbank.org

Sarah Bigham- Beslenme Eğitimcisi
Sbigham@galvestoncountyfoodbank.org