роҳбарият

Donnie VanAckeren - Президент ва Директори генералӣ
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Гурӯҳи дастгирии маъмурӣ

Мишел Кристан - шарики офис

Гурӯҳи рушди захираҳо

Ҷули Морреал - ҳамоҳангсози рушд
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Аманда МакКарти - ҳамоҳангсози маркетинг
Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

Ким Кларк - Ҳамоҳангсози ихтиёриён
Volunteer@galvestoncountyfoodbank.org

Ҷессика Бувиер - Ҳамоҳангсози равобити донорҳо
Jbouvier@galvestoncountyfoodbank.org

Эммануэль Бланко- Навигатори захираҳои ҷомеа
Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org

Гурӯҳи амалиёти тиҷоратӣ

Рита Бойер - Директори лоиҳаҳои махсус
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Ҷефф Гордон - ҳамоҳангсози лоиҳа
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Келли Бойер - нозири барномаҳо
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Камиша Мур - Ёвари барномаҳо
Kmoore@galvestoncountyfoodbank.org

Кристи Маккой - Бухгалтер
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Гурӯҳи анбор

Сирена Хилеман - Менеҷери назорати инвентаризатсия
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Ҷордан Ван Аккерен - Ҳамоҳангсози анбор
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Барри Масси - Нозири анбор / анбор

JC Wiley - Ассотсиатсияи анбор / анбор

Ҷеймс Аверитт - Ассотсиатсияи анбор / ронандаи синфи A

Кервин Смит - Ассотсиатсияи анбор / ронандаи синфи А

Сэм Дэвис - Ассотсиатсияи анбор / Ронандаи синфи А

Висенте Гонсалес - Ассотсиатсияи анбор / чакана

Дастаи ғизо

Кари Фриман - Ҳамоҳангсози таълими ғизо
Kfreeman@galvestoncountyfoodbank.org

Алексис Боскес - Омӯзгори ғизо
Abosquez@galvestoncountyfoodbank.org

Аемен Фаруки - Омӯзгори ғизо
Afarooqui@galvestoncountyfoodbank.org

Лана Гаспар - Омӯзгори ғизо
agaspar@galvestoncountyfoodbank.org

Чарли Харлен - Омӯзгори ғизо
charlen@galvestoncountyfoodbank.org