роҳбарият

Donnie VanAckeren - Президент ва Директори генералӣ
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Гурӯҳи дастгирии маъмурӣ

Кристина Ортега - Ассотсиатсияи мизи корӣ

Гурӯҳи рушди захираҳо

Ҷули Морреал - Директори рушд
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Ким Кларк - Ҳамоҳангсози ихтиёриён
Volunteer@galvestoncountyfoodbank.org

Сара Скиттон - Ҳамоҳангсози рушд (Муносибатҳои донорҳо)
ssckittone@galvestoncountyfoodbank.org

Миранда Рамос - Ҳамоҳангсози рушд
Mramos@galvestoncountyfoodbank.org

Ida Quezada - Навигатори захираҳои ҷомеа
iquezada@galvestoncountyfoodbank.org

Гурӯҳи амалиёти тиҷоратӣ

Рита Бойер - Директори лоиҳаҳои махсус
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Ҷефф Гордон - ҳамоҳангсози лоиҳа
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Келли Бойер - нозири барномаҳо
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Кристи Маккой - Бухгалтер
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Шелби Карлили - Ёрдамчии барномаҳо
Scarlile@galvestoncountyfoodbank.org

Гурӯҳи анбор

Сирена Хилеман - Менеҷери назорати инвентаризатсия
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Ҷордан Ван Аккерен - Ҳамоҳангсози анбор
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Барри Масси - Нозири анбор / анбор

JC Wiley - Ассотсиатсияи анбор / анбор

Ҷеймс Аверитт - Ассотсиатсияи анбор / ронандаи синфи A

Кервин Смит - Ассотсиатсияи анбор / ронандаи синфи А

Сэм Дэвис - Ассотсиатсияи анбор / Ронандаи синфи А

Висенте Гонсалес - Ассотсиатсияи анбор / чакана

Пол Кук - Ассотсиатсияи анбор / ронандаи синфи А

Рон Эллиотт - Ассотсиатсияи анбор / ронандаи синфи A

Дастаи ғизо

Алексис Боскес - Директори таълими ғизо
Abosquez@galvestoncountyfoodbank.org

Аемен Фаруки - Омӯзгори ғизо
Afarooqui@galvestoncountyfoodbank.org

Чарли Харлен - Омӯзгори ғизо
Charlen@galvestoncountyfoodbank.org

Сара Бигҳам - Омӯзгори ғизо
Sbigham@galvestoncountyfoodbank.org