роҳбарият

Donnie VanAckeren - Президент ва Директори генералӣ
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Гурӯҳи дастгирии маъмурӣ

Квин Шоҳзода - Қабулгоҳи қаблӣ
gcfbfrontdesk@galvestoncountyfoodbank.org

Гурӯҳи рушди захираҳо

Ҷули Морреал - ҳамоҳангсози рушд
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Аманда МакКарти - ҳамоҳангсози маркетинг
Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

 - Ҳамоҳангсози ихтиёрӣ
ихтиёриён@galvestoncountyfoodbank.org

Молли Ҷонсон - Омӯзгори ғизо
Mjohnson@galvestoncountyfoodbank.org

Alex Higbee - Муносибатҳои донорҳо
Ahigbee@galvestoncountyfoodbank.org

Эммануэль Бланко- Навигатори захираҳои ҷомеа
Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org

Гурӯҳи амалиёти тиҷоратӣ

Рита Бойер - Директори лоиҳаҳои махсус
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Ҷефф Гордон - ҳамоҳангсози лоиҳа
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Келли Бойер - нозири барномаҳо
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Мадисон Кларк - ёвари барномаҳо
Mclark@galvestoncountyfoodbank.org

Кристи Маккой - Ёрдамчии муҳосибӣ
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Гурӯҳи анбор

Сирена Хилеман - Менеҷери назорати инвентаризатсия
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Ҷессика Бувье - Ҳамоҳангсози анбори маълумот
Jbouvier@galvestoncountyfoodbank.org

Ҷордан ВанАкерер - Ассосиенти анъанавӣ
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

JC Wiley - Pantry Associate

Tizoc Rivera - Анбори шарик / ронанда

Барри Масси - Анбори ассотсиатсия

Чарлз Викарио - Ассотсиатсияи анбор/ронанда

Кервин Смит - Ронанда

Сэм Дэвис - ронанда

Хуан Перес - Ронанда