Vedenie

Donnie VanAckeren - prezident a výkonný riaditeľ
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Tím administratívnej podpory

Michelle Cristan – spolupracovník kancelárie

Tím pre vývoj zdrojov

Julie Morreale - koordinátorka rozvoja
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Amanda McCarty - marketingová koordinátorka
Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

Kim Clark – koordinátor dobrovoľníkov
Volunteer@galvestoncountyfoodbank.org

Jessica Bouvier – koordinátor pre vzťahy s darcami
Jbouvier@galvestoncountyfoodbank.org

Emmanuel Blanco- navigátor komunitných zdrojov
Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org

Tím obchodných operácií

Rita Boyer - riaditeľka špeciálnych projektov
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - koordinátor projektu
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Boyer - vedúca programov
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Kamisha Moore - asistentka programov
Kmoore@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy – účtovníčka
Záväzky@galvestoncountyfoodbank.org

Skladový tím

Cyrena Hileman - manažérka riadenia zásob
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan Van Ackeren – koordinátor skladu
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Barry Massey – vedúci skladu

JC Wiley – spoločník pre sklad/špajzu

James Averitt – spolupracovník v sklade/vodič triedy A

Kervin Smith – spolupracovník v sklade/vodič triedy A

Sam Davis – spolupracovník v sklade/vodič triedy A

Vicente Gonzalez – Skladový/Maloobchodný pracovník vyzdvihnutia

Tím pre výživu

Karee Freeman – koordinátorka vzdelávania v oblasti výživy
Kfreeman@galvestoncountyfoodbank.org

Alexis Bosquez – pedagóg v oblasti výživy
Abosquez@galvestoncountyfoodbank.org

Aemen Farooqui – Výživový pedagóg
Afarooqui@galvestoncountyfoodbank.org

Lana Gaspar – edukátorka výživy
agaspar@galvestoncountyfoodbank.org

Charli Harlen – vychovávateľka v oblasti výživy
charlen@galvestoncountyfoodbank.org