Vedenie

Donnie VanAckeren - prezident a výkonný riaditeľ
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Tím administratívnej podpory

Cristina Ortega - spolupracovník recepcie

Tím pre vývoj zdrojov

Julie Morreale – riaditeľka rozvoja
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Kim Clark – koordinátor dobrovoľníkov
Volunteer@galvestoncountyfoodbank.org

Sarah Sckittone – koordinátor rozvoja (darcovské vzťahy)
ssckittone@galvestoncountyfoodbank.org

Miranda Ramos – koordinátor rozvoja
Mramos@galvestoncountyfoodbank.org

Ida Quezada- Navigátor komunitných zdrojov
iquezada@galvestoncountyfoodbank.org

Tím obchodných operácií

Rita Boyer - riaditeľka špeciálnych projektov
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - koordinátor projektu
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Boyer - vedúca programov
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy – účtovníčka
Záväzky@galvestoncountyfoodbank.org

Shelby Carlilie- Programová asistentka
Scarlile@galvestoncountyfoodbank.org

Skladový tím

Cyrena Hileman - manažérka riadenia zásob
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan Van Ackeren – koordinátor skladu
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Barry Massey – vedúci skladu

JC Wiley – spoločník pre sklad/špajzu

James Averitt – spolupracovník v sklade/vodič triedy A

Kervin Smith – spolupracovník v sklade/vodič triedy A

Sam Davis – spolupracovník v sklade/vodič triedy A

Vicente Gonzalez – Skladový/Maloobchodný pracovník vyzdvihnutia

Paul Cook – spolupracovník/vodič triedy A

Ron Elliott- Skladník/vodič triedy A

Tím pre výživu

Alexis Bosquez – riaditeľ pre vzdelávanie v oblasti výživy
Abosquez@galvestoncountyfoodbank.org

Aemen Farooqui – Výživový pedagóg
Afarooqui@galvestoncountyfoodbank.org

Charli Harlen – vychovávateľka v oblasti výživy
Charlen@galvestoncountyfoodbank.org

Sarah Bigham- Výživový pedagóg
Sbiham@galvestoncountyfoodbank.org