නායකත්වය

ඩොනී වැන් ඇකරන් - සභාපති සහ ප්‍රධාන විධායක නිලධාරී
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

පරිපාලන සහාය කණ්ඩායම

මිෂෙල් ක්‍රිස්ටන් - ඉදිරිපස මේස පිළිගැනීමේ නිලධාරිනිය

සම්පත් සංවර්ධන කණ්ඩායම

ජුලී මොරේල් - සංවර්ධන සම්බන්ධීකාරක
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

අමන්ඩා මැකාර්ටි - අලෙවිකරණ සම්බන්ධීකාරක
Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

නද්යා ඩෙනිස් - ස්වේච්ඡා සම්බන්ධීකාරක
ස්වේච්ඡා සේවකයා @galvestoncountyfoodbank.org

ජෝර්දාන් වැන් ඇකරන් - පරිත්‍යාගශීලීන්ගේ සබඳතා
ජෝර්දාන්ගල්වෙස්ටන්කවුන්ටිෆුඩ්බෑන්ක්

එමානුවෙල් බ්ලැන්කෝ- ප්‍රජා සම්පත් නාවික
Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org

ව්‍යාපාර මෙහෙයුම් කණ්ඩායම

රීටා බෝයර් - විශේෂ ව්‍යාපෘති අධ්‍යක්ෂ
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

ජෙෆ් ගෝර්ඩන් - ව්‍යාපෘති සම්බන්ධීකාරක
Je@@galvestoncountyfoodbank.org

කෙලී බෝයර් - වැඩසටහන් අධීක්ෂක
කෙලී@ගල්වෙස්ටන්කවුන්ටිෆුඩ්බෑන්ක්

කමිෂා මුවර් - වැඩසටහන් සහකාර
Kmoore@galvestoncountyfoodbank.org

ක්‍රිස්ටි මැකෝයි - ගිණුම් සහකාර
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

ගබඩා කණ්ඩායම

සිරිනා හිල්මන් - ඉන්වෙන්ටරි පාලන කළමනාකරු
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

ජෙසිකා බුවියර් - දත්ත ගබඩා සම්බන්ධීකාරක
Jbouvier@galvestoncountyfoodbank.org

චාල්ස් ස්කොෆ්නර් - පැන්ට්රි සහකාර

ජේ.සී. විලේ - පැන්ට්රි ඇසෝසියේට්

ටිසොක් රිවේරා - ගබඩා ආශ්‍රිත

බැරී මැසේ - ගබඩා සහායක

ඩෙයින් ඇඩ්කොක්ස් - ගබඩා ආශ්‍රිත/ රියදුරු

කර්වින් ස්මිත් - රියදුරු

සෑම් ඩේවිස් - රියදුරු

ජුවාන් පෙරෙස් - රියදුරු

පෝෂණ කණ්ඩායම

මොලී ජොන්සන් - පෝෂණ කළමනාකරු
Mjohnson@galvestoncountyfoodbank.org

Karee Freeman - පෝෂණ අධ්‍යාපන සම්බන්ධීකාරක
Kfreeman@galvestoncountyfoodbank.org

Alexis Bosquez - පෝෂණ අධ්‍යාපනඥයා
Abosquez@galvestoncountyfoodbank.org

Aemen Farooqui - පෝෂණ අධ්‍යාපනඥයා
Afarooqui@galvestoncountyfoodbank.org

Ale Mera - පෝෂණ අධ්‍යාපනඥයා
Amera@galvestoncountyfoodbank.org

Erum Khawaja - පෝෂණ සහකාර Ekhawaja@galvestoncountyfoodbank.org