නායකත්වය

ඩොනී වැන් ඇකරන් - සභාපති සහ ප්‍රධාන විධායක නිලධාරී
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

පරිපාලන සහාය කණ්ඩායම

ක්‍රිස්ටිනා ඔර්ටෙගා - ඉදිරිපස මේස සහකරු

සම්පත් සංවර්ධන කණ්ඩායම

Julie Morreale - සංවර්ධන අධ්යක්ෂ
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

කිම් ක්ලාක් - ස්වේච්ඡා සම්බන්ධීකාරක
ස්වේච්ඡා සේවකයා @galvestoncountyfoodbank.org

සාරා ස්කිටෝන්- සංවර්ධන සම්බන්ධීකාරක (පරිත්‍යාගශීලි සබඳතා)
ssckittone@galvestoncountyfoodbank.org

මිරැන්ඩා රමෝස් - සංවර්ධන සම්බන්ධීකාරක
Mramos@galvestoncountyfoodbank.org

Ida Quezada- ප්‍රජා සම්පත් Navigator
iquezada@galvestoncountyfoodbank.org

ව්‍යාපාර මෙහෙයුම් කණ්ඩායම

රීටා බෝයර් - විශේෂ ව්‍යාපෘති අධ්‍යක්ෂ
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

ජෙෆ් ගෝර්ඩන් - ව්‍යාපෘති සම්බන්ධීකාරක
Je@@galvestoncountyfoodbank.org

කෙලී බෝයර් - වැඩසටහන් අධීක්ෂක
කෙලී@ගල්වෙස්ටන්කවුන්ටිෆුඩ්බෑන්ක්

Kristy McCoy - පොත් තබන්නා
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Shelby Carlilie- වැඩසටහන් සහකාර
Scarlile@galvestoncountyfoodbank.org

ගබඩා කණ්ඩායම

සිරිනා හිල්මන් - ඉන්වෙන්ටරි පාලන කළමනාකරු
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

ජෝර්ඩන් වෑන් ඇකරන් - ගබඩා සම්බන්ධීකාරක
ජෝර්දාන්ගල්වෙස්ටන්කවුන්ටිෆුඩ්බෑන්ක්

Barry Massey - ගබඩාව/ පැන්ට්‍රි අධීක්ෂක

JC Wiley - ගබඩාව/ පැන්ට්‍රි සහකරු

ජේම්ස් ඇවරිට් - ගබඩා සහකරු / A පන්තියේ රියදුරු

කර්වින් ස්මිත් - ගබඩා සහකරු / A පන්තියේ රියදුරු

සෑම් ඩේවිස් - ගබඩා සහකරු / A පන්තියේ රියදුරු

Vicente Gonzalez- ගබඩාව/ සිල්ලර Pick up Associate

පෝල් කුක්- ගබඩා සහකරු/ඒ පන්තියේ රියදුරු

Ron Elliott- ගබඩා සහකරු/A පන්තියේ රියදුරු

පෝෂණ කණ්ඩායම

Alexis Bosquez - පෝෂණ අධ්‍යාපන අධ්‍යක්ෂ
Abosquez@galvestoncountyfoodbank.org

Aemen Farooqui - පෝෂණ අධ්‍යාපනඥයා
Afarooqui@galvestoncountyfoodbank.org

චාලි හාර්ලන් - පෝෂණ අධ්‍යාපනඥයා
Charlen@galvestoncountyfoodbank.org

සාරා බිගාම් - පෝෂණ අධ්‍යාපනඥයා
Sbigham@galvestoncountyfoodbank.org