නායකත්වය

ඩොනී වැන් ඇකරන් - සභාපති සහ ප්‍රධාන විධායක නිලධාරී
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

පරිපාලන සහාය කණ්ඩායම

මිෂෙල් ක්‍රිස්ටන් - කාර්යාල සහකරු

සම්පත් සංවර්ධන කණ්ඩායම

ජුලී මොරේල් - සංවර්ධන සම්බන්ධීකාරක
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

අමන්ඩා මැකාර්ටි - අලෙවිකරණ සම්බන්ධීකාරක
Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

කිම් ක්ලාක් - ස්වේච්ඡා සම්බන්ධීකාරක
ස්වේච්ඡා සේවකයා @galvestoncountyfoodbank.org

Jessica Bouvier - පරිත්‍යාගශීලි සබඳතා සම්බන්ධීකාරක
Jbouvier@galvestoncountyfoodbank.org

එමානුවෙල් බ්ලැන්කෝ- ප්‍රජා සම්පත් නාවික
Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org

ව්‍යාපාර මෙහෙයුම් කණ්ඩායම

රීටා බෝයර් - විශේෂ ව්‍යාපෘති අධ්‍යක්ෂ
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

ජෙෆ් ගෝර්ඩන් - ව්‍යාපෘති සම්බන්ධීකාරක
Je@@galvestoncountyfoodbank.org

කෙලී බෝයර් - වැඩසටහන් අධීක්ෂක
කෙලී@ගල්වෙස්ටන්කවුන්ටිෆුඩ්බෑන්ක්

කමිෂා මුවර් - වැඩසටහන් සහකාර
Kmoore@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy - පොත් තබන්නා
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

ගබඩා කණ්ඩායම

සිරිනා හිල්මන් - ඉන්වෙන්ටරි පාලන කළමනාකරු
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

ජෝර්ඩන් වෑන් ඇකරන් - ගබඩා සම්බන්ධීකාරක
ජෝර්දාන්ගල්වෙස්ටන්කවුන්ටිෆුඩ්බෑන්ක්

Barry Massey - ගබඩාව/ පැන්ට්‍රි අධීක්ෂක

JC Wiley - ගබඩාව/ පැන්ට්‍රි සහකරු

ජේම්ස් ඇවරිට් - ගබඩා සහකරු / A පන්තියේ රියදුරු

කර්වින් ස්මිත් - ගබඩා සහකරු / A පන්තියේ රියදුරු

සෑම් ඩේවිස් - ගබඩා සහකරු / A පන්තියේ රියදුරු

Vicente Gonzalez- ගබඩාව/ සිල්ලර Pick up Associate

පෝෂණ කණ්ඩායම

Karee Freeman - පෝෂණ අධ්‍යාපන සම්බන්ධීකාරක
Kfreeman@galvestoncountyfoodbank.org

Alexis Bosquez - පෝෂණ අධ්‍යාපනඥයා
Abosquez@galvestoncountyfoodbank.org

Aemen Farooqui - පෝෂණ අධ්‍යාපනඥයා
Afarooqui@galvestoncountyfoodbank.org

Lana Gaspar - පෝෂණ උපදේශක
agaspar@galvestoncountyfoodbank.org

චාලි හාර්ලන් - පෝෂණ අධ්‍යාපනඥයා
charlen@galvestoncountyfoodbank.org