قيادت

ڊوني وان ايڪرڪن - صدر ۽ سي اي او
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

انتظامي سپورٽ ٽيم

مشيل ڪرسٽن - آفيس ايسوسيئيٽ

وسيلن جي ترقياتي ٽيم

جولي مورريلي - ترقياتي تنظيم
جولي@galvestoncountyfoodbank.org

امندا مڪارٽي - مارڪيٽنگ ڪوآرڊينيٽر
اماڊا@galvestoncountyfoodbank.org

ناديا ڊينس - رضاڪار ڪوآرڊينيٽر
رضاڪارgalvestoncountyfoodbank.org

اردن VanAckeren - ڊونر تعلقات
اردنgalvestoncountyfoodbank.org

ايممنول بلانڪو- ڪميونٽي ريسورس نيويگيٽر
Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org

واپاري آپريشن ٽيم

ريتا بوئرر - خاص منصوبن جي ڊائريڪٽر
ريتا@galvestoncountyfoodbank.org

جيف گورڊن - پروجيڪٽ ڪوآرڊينيٽر
جيفgalvestoncountyfoodbank.org

ڪيلي بوائر - پروگرامن جو نگران
ڪيلي@galvestoncountyfoodbank.org

ڪميسا مور - پروگرام اسسٽنٽ
Kmoore@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy - ڪتاب جي سنڀاليندڙ
ادائگيgalvestoncountyfoodbank.org

ويڙهاڪ ٽيم

ڪرينا هيلمن - انونٽري ڪنٽرول مئنيجر
سائرناgalvestoncountyfoodbank.org

جيسيڪا بوويئر - ڊيٽا گودام ڪوآرڊينيٽر
Jbouvier@galvestoncountyfoodbank.org

ج سي ولي ـ پينٽري ايسوسيئيٽ

Tizoc Rivera - گودام ايسوسيئيٽ

بيري ماسي ـ گودام ايسوسيئيٽ

ڪروين سمٿ - ڊرائيور

سام ڊيوس - ڊرائيور

جان پيريز - ڊرائيور

غذائي ٽيم

ڪيري فريمين - غذائيت جي تعليم ڪوآرڊينيٽر
Kfreeman@galvestoncountyfoodbank.org

Alexis Bosquez - غذائيت جي تعليم ڏيندڙ
Abosquez@galvestoncountyfoodbank.org

ايمن فاروقي - غذائيت جي تعليم ڏيندڙ
Afarooqui@galvestoncountyfoodbank.org

الي ميرا - غذائيت جي تعليم ڏيندڙ
Amera@galvestoncountyfoodbank.org

ارم خواجه - غذائي اسسٽنٽ Ekhawaja@galvestoncountyfoodbank.org