قيادت

ڊوني وان ايڪرڪن - صدر ۽ سي اي او
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

انتظامي سپورٽ ٽيم

ڪرسٽينا اورٽيگا- فرنٽ ڊيسڪ ايسوسيئيٽ

وسيلن جي ترقياتي ٽيم

جولي موريئل - ڊولپمينٽ ڊائريڪٽر
جولي@galvestoncountyfoodbank.org

ڪريم ڪلارڪ - رضاڪار ڪوآرڊينيٽر
رضاڪارgalvestoncountyfoodbank.org

ساره اسڪيٽون- ڊولپمينٽ ڪوآرڊينيٽر (ڊونر رليشنز)
ssckittone@galvestoncountyfoodbank.org

ميرانڊا راموس- ڊولپمينٽ ڪوآرڊينيٽر
Mramos@galvestoncountyfoodbank.org

Ida Quezada- ڪميونٽي ريسورس نيويگيٽر
iquezada@galvestoncountyfoodbank.org

واپاري آپريشن ٽيم

ريتا بوئرر - خاص منصوبن جي ڊائريڪٽر
ريتا@galvestoncountyfoodbank.org

جيف گورڊن - پروجيڪٽ ڪوآرڊينيٽر
جيفgalvestoncountyfoodbank.org

ڪيلي بوائر - پروگرامن جو نگران
ڪيلي@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy - ڪتاب جي سنڀاليندڙ
ادائگيgalvestoncountyfoodbank.org

Shelby Carlilie- پروگرام اسسٽنٽ
Scarlile@galvestoncountyfoodbank.org

ويڙهاڪ ٽيم

ڪرينا هيلمن - انونٽري ڪنٽرول مئنيجر
سائرناgalvestoncountyfoodbank.org

اردن وان آڪرين - گودام ڪوآرڊينيٽر
اردنgalvestoncountyfoodbank.org

بيري ميسي - گودام / پينٽري سپروائيزر

جي سي ولي - گودام / پينٽري ايسوسيئيٽ

جيمس ايورٽ - گودام ايسوسيئيٽ / ڪلاس اي ڊرائيور

Kervin Smith - گودام ايسوسيئيٽ / ڪلاس اي ڊرائيور

سام ڊيوس - گودام ايسوسيئيٽ / ڪلاس اي ڊرائيور

Vicente Gonzalez- گودام / پرچون کڻڻ ايسوسيئيٽ

پال ڪڪ- گودام ايسوسيئيٽ / ڪلاس اي ڊرائيور

رون ايليوٽ- گودام ايسوسيئيٽ / ڪلاس اي ڊرائيور

غذائي ٽيم

Alexis Bosquez - غذائي تعليم ڊائريڪٽر
Aboquez@galvestoncountyfoodbank.org

ايمن فاروقي - غذائيت جي تعليم ڏيندڙ
Afarooqui@galvestoncountyfoodbank.org

چارلي هارلن - غذائيت جي تعليم ڏيندڙ
Charlen@galvestoncountyfoodbank.org

سارہ بگم- غذائيت جي تعليم ڏيندڙ
Sbigham@galvestoncountyfoodbank.org