Sunați: 409-945-4232

Personalul GCFB

Personalul nostru

Conducere

Donnie VanAckeren - Președinte și CEO

Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Echipa de sprijin administrativ

Quin Prince - recepționer la recepție

gcfbfrontdesk@galvestoncountyfoodbank.org

Echipa de dezvoltare a resurselor

Julie Morreale - coordonator de dezvoltare

Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Amanda McCarty - coordonator marketing 

Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

Rita Boyer - Director de proiecte speciale

Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Dora Robinson - Relații cu donatorii

Dora@galvestoncountyfoodbank.org

Chantea Palmer - Coordonator voluntar

Volunteer@galvestoncountyfoodbank.org

Mollie Johnson - Educatoare în nutriție

Mjohnson@galvestoncountyfoodbank.org

Echipa de operațiuni de afaceri

Kelly Boyer - Supervizor program 

Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Madison Clark - Asistent de program

Mclark@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - coordonator de proiect

Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Brenda Garner - Manager financiar

Brenda@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy - Asistent contabil

Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Echipa Depozitului

Cyrena Hileman - Manager control inventar

Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan VanAckeren - Camry Associate

Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

JC Wiley - Asociat de cămară

Alex Higbee - Asociat de cămară

Pepper Phoenix - Supervizor depozit

Pepper@galvestoncountyfoodbank.org

Michael Kidwell - Asociat depozit

Barry Massey - Asociat de depozit / șofer

Kervin Smith - Șofer

Andrew Guiterrez - Șofer

Juan Perez - Șofer