Conducere

Donnie VanAckeren - Președinte și CEO
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Echipa de sprijin administrativ

Cristina Ortega- Asociat Recepție

Echipa de dezvoltare a resurselor

Julie Morreale – Director Dezvoltare
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Kim Clark – Coordonator de voluntari
Volunteer@galvestoncountyfoodbank.org

Sarah Sckittone - coordonator de dezvoltare (relații cu donatorii)
ssckittone@galvestoncountyfoodbank.org

Miranda Ramos- Coordonator Dezvoltare
Mramos@galvestoncountyfoodbank.org

Ida Quezada- Navigator de resurse comunitare
iquezada@galvestoncountyfoodbank.org

Echipa de operațiuni de afaceri

Rita Boyer - Director de proiecte speciale
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - coordonator de proiect
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Boyer - Supervizor de programe
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy – Contabil
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Shelby Carlilie- Asistent de programe
Scarlile@galvestoncountyfoodbank.org

Echipa Depozitului

Cyrena Hileman - Manager control inventar
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan Van Ackeren – Coordonator depozit
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Barry Massey – Supraveghetor depozit/cămară

JC Wiley – Asociat depozit/cămară

James Averitt – Asociat depozit/ șofer clasa A

Kervin Smith – Asociat depozit/ șofer clasa A

Sam Davis – Asociat depozit/ șofer clasa A

Vicente Gonzalez- Asociat de ridicare depozit/ retail

Paul Cook- Asociat depozit/Sofer clasa A

Ron Elliott - Asociat depozit/Sofer clasa A

Echipa de nutriție

Alexis Bosquez – Director Educație Nutrițională
Abosquez@galvestoncountyfoodbank.org

Aemen Farooqui – Educator în nutriție
Afarooqui@galvestoncountyfoodbank.org

Charli Harlen – Educator în nutriție
Charlen@galvestoncountyfoodbank.org

Sarah Bigham- Educator în nutriție
Sbigham@galvestoncountyfoodbank.org