Conducere

Donnie VanAckeren - Președinte și CEO
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Echipa de sprijin administrativ

Michelle Cristan - Recepționer recepție

Echipa de dezvoltare a resurselor

Julie Morreale - coordonator de dezvoltare
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Amanda McCarty - coordonator marketing
Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

Nadya Dennis - Coordonator voluntar
Volunteer@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan VanAckeren - Relații cu donatorii
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Emmanuel Blanco- Navigator de resurse comunitare
Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org

Echipa de operațiuni de afaceri

Rita Boyer - Director de proiecte speciale
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - coordonator de proiect
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Boyer - Supervizor de programe
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Kamisha Moore - Asistent de programe
Kmoore@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy - Asistent contabil
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Echipa Depozitului

Cyrena Hileman - Manager control inventar
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jessica Bouvier - coordonator depozit de date
Jbouvier@galvestoncountyfoodbank.org

Charles Schofner - Asociat de cămară

JC Wiley - Asociat de cămară

Tizoc Rivera - Asociat depozit

Barry Massey - Asociat depozit

Dewain Adcox - Asociat / Conducător de depozit

Kervin Smith - Șofer

Sam Davis - Șofer

Juan Perez - Șofer

Echipa de nutriție

Mollie Johnson – Manager de nutriție
Mjohnson@galvestoncountyfoodbank.org

Karee Freeman – Coordonator Educație Nutrițională
Kfreeman@galvestoncountyfoodbank.org

Alexis Bosquez – Educator în nutriție
Abosquez@galvestoncountyfoodbank.org

Aemen Farooqui – Educator în nutriție
Afarooqui@galvestoncountyfoodbank.org

Ale Mera – Educator Nutriție
Amera@galvestoncountyfoodbank.org

Erum Khawaja – Asistent de nutriție Ekhawaja@galvestoncountyfoodbank.org