Leiderschap

Donnie VanAckeren - President en CEO
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Administratief ondersteuningsteam

Cristina Ortega - Medewerker receptie

Resource Ontwikkelingsteam

Julie Morreale – Ontwikkelingsdirecteur
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Kim Clark – Vrijwilligerscoördinator
Vrijwilliger@galvestoncountyfoodbank.org

Sarah Sckittone- ontwikkelingscoördinator (donorrelaties)
ssckittone@galvestoncountyfoodbank.org

Miranda Ramos- Ontwikkelingscoördinator
Mramos@galvestoncountyfoodbank.org

Ida Quezada- Community Resource Navigator
iquezada@galvestoncountyfoodbank.org

Bedrijfsvoeringsteam

Rita Boyer - Directeur van speciale projecten
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - Projectcoördinator
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Boyer - Programmasupervisor
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy – Boekhoudster
Betalingen@galvestoncountyfoodbank.org

Shelby Carlilie - Programma-assistent
Scarlile@galvestoncountyfoodbank.org

Magazijn Team

Cyrena Hileman - Manager voorraadbeheer
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan Van Ackeren – Magazijncoördinator
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Barry Massey – Magazijn/ Pantry Supervisor

JC Wiley – Magazijn/ Pantry Associate

James Averitt – Magazijnmedewerker/ Klasse A chauffeur

Kervin Smith – Magazijnmedewerker/ Klasse A chauffeur

Sam Davis – Magazijnmedewerker/ Klasse A chauffeur

Vicente Gonzalez- Warehouse/ Retail Pick-up Associate

Paul Cook- Magazijnmedewerker / Klasse A-chauffeur

Ron Elliott- Magazijnmedewerker / Klasse A-chauffeur

Voedingsteam

Alexis Bosquez – Directeur Voedingseducatie
Abosquez@galvestoncountyfoodbank.org

Aemen Farooqui – Voedingsonderwijzer
Afarooqui@galvestoncountyfoodbank.org

Charli Harlen – Voedingsonderwijzer
Charlen@galvestoncountyfoodbank.org

Sarah Bigham - Voedingsonderwijzer
Sbigham@galvestoncountyfoodbank.org