Leiderschap

Donnie VanAckeren - President en CEO
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Administratief ondersteuningsteam

Quin Prince - Receptie receptioniste
gcfbfrontdesk@galvestoncountyfoodbank.org

Resource Development Team

Julie Morreale - Ontwikkelingscoördinator
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Amanda McCarty - Marketingcoördinator
Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

 – Vrijwilligerscoördinator
vrijwilliger@galvestoncountyfoodbank.org

Mollie Johnson - Educator Voeding
Mjohnson@galvestoncountyfoodbank.org

Alex Higbee – Donorrelaties
Ahigbee@galvestoncountyfoodbank.org

Emmanuel Blanco- Community Resource Navigator
Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org

Bedrijfsvoeringsteam

Rita Boyer - Directeur van speciale projecten
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - Projectcoördinator
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Boyer - Programmasupervisor
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Madison Clark - Programma-assistent
Mclark@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy - Boekhoudkundig assistent
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Magazijn Team

Cyrena Hileman - Manager voorraadbeheer
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jessica Bouvier – Coördinator datawarehouse
Jbouvier@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan VanAckeren - Pantry Associate
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

JC Wiley - Pantry Associate

Tizoc Rivera – Magazijnmedewerker/chauffeur

Barry Massey - Warehouse Associate

Charles Vicario – Magazijnmedewerker/chauffeur

Kervin Smith - Bestuurder

Sam Davis - Bestuurder

Juan Perez - Bestuurder