Leiderschap

Donnie VanAckeren - President en CEO
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Administratief ondersteuningsteam

Michelle Cristan – Kantoormedewerker

Resource Development Team

Julie Morreale - Ontwikkelingscoördinator
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Amanda McCarty - Marketingcoördinator
Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

Kim Clark – Vrijwilligerscoördinator
Vrijwilliger@galvestoncountyfoodbank.org

Jessica Bouvier – Coördinator Donorrelaties
Jbouvier@galvestoncountyfoodbank.org

Emmanuel Blanco- Community Resource Navigator
Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org

Bedrijfsvoeringsteam

Rita Boyer - Directeur van speciale projecten
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - Projectcoördinator
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Boyer - Programmasupervisor
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Kamisha Moore – Programma-assistent
Kmoore@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy – Boekhoudster
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Magazijn Team

Cyrena Hileman - Manager voorraadbeheer
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan Van Ackeren – Magazijncoördinator
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Barry Massey – Magazijn/ Pantry Supervisor

JC Wiley – Magazijn/ Pantry Associate

James Averitt – Magazijnmedewerker/ Klasse A chauffeur

Kervin Smith – Magazijnmedewerker/ Klasse A chauffeur

Sam Davis – Magazijnmedewerker/ Klasse A chauffeur

Vicente Gonzalez- Warehouse/ Retail Pick-up Associate

Voedingsteam

Karee Freeman – Coördinator Voedingseducatie
Kfreeman@galvestoncountyfoodbank.org

Alexis Bosquez – Voedingsdeskundige
Abosquez@galvestoncountyfoodbank.org

Aemen Farooqui – Voedingsonderwijzer
Afarooqui@galvestoncountyfoodbank.org

Lana Gaspar – Voedingsonderwijzer
agaspar@galvestoncountyfoodbank.org

Charli Harlen  – Nutrition Educator
charlen@galvestoncountyfoodbank.org