ခေါင်းဆောင်မှု

Donnie VanAckeren - ဥက္ကဌနှင့်အမှုဆောင်အရာရှိချုပ်
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

အုပ်ချုပ်ရေးဆိုင်ရာအထောက်အကူပြုအဖွဲ့

Cristina Ortega- Front Desk Associate

အရင်းအမြစ်ဖွံ့ဖြိုးရေးအဖွဲ့

Julie Morreale - ဖွံ့ဖြိုးတိုးတက်ရေးဒါရိုက်တာ
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Kim Clark - စေတနာ့ဝန်ထမ်းညှိနှိုင်းရေးမှူး
Volunteer@galvestoncountyfoodbank.org

Sarah Sckittone- ဖွံ့ဖြိုးတိုးတက်ရေးညှိနှိုင်းရေးမှူး(အလှူရှင်ဆက်ဆံရေး)
ssckittone@galvestoncountyfoodbank.org

Miranda Ramos- ဖွံ့ဖြိုးတိုးတက်ရေးညှိနှိုင်းရေးမှူး
Mramos@galvestoncountyfoodbank.org

Ida Quezada- ကွန်မြူနတီ အရင်းအမြစ်လမ်းညွှန်
iquezada@galvestoncountyfoodbank.org

စီးပွားရေးလုပ်ငန်းစစ်ဆင်ရေးအဖွဲ့

Rita Boyer - အထူးစီမံကိန်းများ၏ဒါရိုက်တာ
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

ဂျက်ဖ်ဂေါ်ဒွန် - စီမံကိန်းညှိနှိုင်းရေးမှူး
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Cruz (Boyer) – ပရိုဂရမ်ဒါရိုက်တာ
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy - စာရင်းကိုင်
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Shelby Carlilie- ပရိုဂရမ်လက်ထောက်
Scarlile@galvestoncountyfoodbank.org

ဂိုဒေါင်အဖွဲ့

Cyrena Hileman - Inventory Control Manager
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan Van Ackeren - ဂိုဒေါင်ညှိနှိုင်းရေးမှူး
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Barry Massey - ဂိုဒေါင်/ စားဖိုဆောင်ကြီးကြပ်ရေးမှူး

JC Wiley - ဂိုဒေါင်/ အိမ်ခန်းတွဲဖက်

James Averitt - Warehouse Associate/ Class A ယာဉ်မောင်း

Kervin Smith - Warehouse Associate/ Class A ယာဉ်မောင်း

Sam Davis – Warehouse Associate/ Class A ယာဉ်မောင်း

Vicente Gonzalez- ဂိုဒေါင်/ လက်လီလက်ကား တွဲဖက်ယူပါ။

Paul Cook- Warehouse Associate/Class A ယာဉ်မောင်း

Ron Elliott- ဂိုဒေါင်တွဲဘက်/အတန်းအစား ယာဉ်မောင်း

အာဟာရအဖွဲ့

Alexis Bosquez - အာဟာရပညာရေးညွှန်ကြားရေးမှူး
Abosquez@galvestoncountyfoodbank.org

Aemen Farooqui - အာဟာရပညာပေးသူ
Afarooqui@galvestoncountyfoodbank.org

Charli Harlen - အာဟာရပညာပေးဆရာ
Charlen@galvestoncountyfoodbank.org

Sarah Bigham- အာဟာရပညာပေးသူ
Sbigham@galvestoncountyfoodbank.org