Kepimpinan

Donnie VanAckeren - Presiden dan Ketua Pegawai Eksekutif
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Pasukan Sokongan Pentadbiran

Cristina Ortega- Rakan Penyambut Tamu

Pasukan Pembangunan Sumber

Julie Morereale – Pengarah Pembangunan
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Kim Clark – Penyelaras Sukarelawan
Sukarelawan@galvestoncountyfoodbank.org

Sarah Sckittone- Penyelaras Pembangunan(Hubungan Penderma)
ssckittone@galvestoncountyfoodbank.org

Miranda Ramos- Penyelaras Pembangunan
Mramos@galvestoncountyfoodbank.org

Ida Quezada- Navigator Sumber Komuniti
iquezada@galvestoncountyfoodbank.org

Pasukan Operasi Perniagaan

Rita Boyer - Pengarah Projek Khas
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - Penyelaras Projek
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Boyer - Penyelia Program
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy – Penjaga Buku
Bayaran Hutang@galvestoncountyfoodbank.org

Shelby Carlilie- Pembantu Program
Scarlile@galvestoncountyfoodbank.org

Pasukan Gudang

Cyrena Hileman - Pengurus Kawalan Inventori
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan Van Ackeren – Penyelaras Gudang
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Barry Massey – Penyelia Gudang/Pantri

JC Wiley – Gudang/Pantri Associate

James Averitt – Associate Gudang/ Pemandu Kelas A

Kervin Smith – Associate Gudang/ Pemandu Kelas A

Sam Davis – Associate Gudang/ Pemandu Kelas A

Vicente Gonzalez- Rakan Pengambil Gudang/ Runcit

Paul Cook- Bersekutu Gudang/Pemandu Kelas A

Ron Elliott- Pemandu Bersekutu Gudang/Kelas A

Pasukan Pemakanan

Alexis Bosquez – Pengarah Pendidikan Pemakanan
Abosquez@galvestoncountyfoodbank.org

Aemen Farooqui – Pendidik Pemakanan
Afarooqui@galvestoncountyfoodbank.org

Charli Harlen – Pendidik Pemakanan
Charlen@galvestoncountyfoodbank.org

Sarah Bigham- Pendidik Pemakanan
Sbigham@galvestoncountyfoodbank.org