Манлайлал

Донни ВанАкеререн - Ерөнхийлөгч ба гүйцэтгэх захирал
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Захиргааны дэмжлэг үзүүлэх баг

Quin Prince - Урд ширээний хүлээн авагч
gcfbfrontdesk@galvestoncountyfoodbank.org

Нөөцийг хөгжүүлэх баг

Julie Morreale - Хөгжлийн зохицуулагч
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Аманда МакКарти - Маркетингийн зохицуулагч
Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

 - Сайн дурын ажилтны зохицуулагч
волонтер@galvestoncountyfoodbank.org

Молли Жонсон - Хоол тэжээлийн сурган хүмүүжүүлэгч
Mjohnson@galvestoncountyfoodbank.org

Алекс Хигби - Донорын харилцаа
Ahigbee@galvestoncountyfoodbank.org

Эммануэль Бланко- Олон нийтийн нөөцийн чиглүүлэгч
Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org

Бизнесийн үйл ажиллагааны баг

Рита Бойер - Тусгай төслийн захирал
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Жефф Гордон - Төслийн зохицуулагч
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Келли Бойер - Хөтөлбөрийн удирдагч
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Мэдисон Кларк - Хөтөлбөрийн туслах
Mclark@galvestoncountyfoodbank.org

Кристи Маккой - Нягтлан бодох бүртгэлийн туслах ажилтан
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Агуулахын баг

Кирена Хилеман - Бараа материалын хяналтын менежер
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Жессика Бувье - Мэдээллийн агуулахын зохицуулагч
Jbouvier@galvestoncountyfoodbank.org

Жордан ВанАкеререн - Ахлах тоглогч
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

JC Wiley - Pantry Associate

Тизок Ривера - Агуулахын хамтрагч / жолооч

Барри Масси - Агуулахын хамтрагч

Чарльз Викарио - Агуулахын туслах ажилтан/жолооч

Кервин Смит - Жолооч

Сэм Дэвис - Жолооч

Хуан Перез - Жолооч