Манлайлал

Донни ВанАкеререн - Ерөнхийлөгч ба гүйцэтгэх захирал
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Захиргааны дэмжлэг үзүүлэх баг

Мишель Кристан - Оффисын ажилтан

Нөөцийг хөгжүүлэх баг

Julie Morreale - Хөгжлийн зохицуулагч
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Аманда МакКарти - Маркетингийн зохицуулагч
Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

Надя Деннис - Сайн дурын зохицуулагч
Volunteer@galvestoncountyfoodbank.org

Жордан ВанАкерен - Донорын харилцаа
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Эммануэль Бланко- Олон нийтийн нөөцийн чиглүүлэгч
Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org

Бизнесийн үйл ажиллагааны баг

Рита Бойер - Тусгай төслийн захирал
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Жефф Гордон - Төслийн зохицуулагч
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Келли Бойер - Хөтөлбөрийн удирдагч
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Камиша Мур - Хөтөлбөрийн туслах
Kmoore@galvestoncountyfoodbank.org

Кристи Маккой - Нягтлан бодогч
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Агуулахын баг

Кирена Хилеман - Бараа материалын хяналтын менежер
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Жессика Бувье - Мэдээллийн агуулахын зохицуулагч
Jbouvier@galvestoncountyfoodbank.org

JC Wiley - Pantry Associate

Тизок Ривера - Агуулахын туслах ажилтан

Барри Масси - Агуулахын хамтрагч

Кервин Смит - Жолооч

Сэм Дэвис - Жолооч

Хуан Перез - Жолооч

Хоол тэжээлийн баг

Кари Фриман - Хоол тэжээлийн боловсролын зохицуулагч
Kfreeman@galvestoncountyfoodbank.org

Алексис Боскес - Хоол тэжээлийн багш
Abosquez@galvestoncountyfoodbank.org

Aemen Farooqui - Хоол тэжээлийн багш
Afarooqui@galvestoncountyfoodbank.org

Але Мера - Хоол тэжээлийн багш
Amera@galvestoncountyfoodbank.org

Эрум Хаважа - Хоол тэжээлийн туслах Ekhawaja@galvestoncountyfoodbank.org