Leadership

Donnie VanAckeren - Filoha sy CEO
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Ekipa Mpanohana ara-pitantanana

Michelle Cristan - Mpandray fandraisana amin'ny latabatra eo aloha

Ekipa fampandrosoana ny harena

Julie Morreale - Mpandrindra ny fampandrosoana
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Amanda McCarty - Mpandrindra ny varotra
Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

Nadya Dennis - Mpandrindra ny mpilatsaka an-tsitrapo
Volunteer@galvestoncountyfoodbank.org

Mollie Johnson - Mpanabe momba ny sakafo
Mjohnson@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan VanAckeren - Fifandraisana amin'ny mpanome
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Emmanuel Blanco- Mpivarotra loharanon-karena ho an'ny fiarahamonina
Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org

Ekipa miasa amin'ny orinasa

Rita Boyer - Talen'ny tetikasa manokana
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - mpandrindra ny tetikasa
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Boyer - Mpanara-maso ny programa
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Kamisha Moore - Mpanampy amin'ny programa
Kmoore@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy - Mpanampy amin'ny kaonty
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Ekipa Warehouse

Cyrena Hileman - mpitantana ny fanaraha-maso ny rakitra
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jessica Bouvier - Mpandrindra ny data warehouse
Jbouvier@galvestoncountyfoodbank.org

Charles Schofner - Pantry Associate

JC Wiley - Pantry Associate

Tizoc Rivera - Warehouse Associate

Barry Massey - Warehouse Associate

Quincey Howard - Warehouse Associate

Dewain Adcox - mpiara-miasa / mpamily trano fivarotana

Kervin Smith - mpamily

Sam Davis - Mpamily

Juan Perez - Mpamily