Leadership

Donnie VanAckeren - Filoha sy CEO
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Ekipa Mpanohana ara-pitantanana

Michelle Cristan – Office Associate

Ekipa fampandrosoana ny harena

Julie Morreale - Mpandrindra ny fampandrosoana
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Kim Clark - Mpandrindra an-tsitrapo
Volunteer@galvestoncountyfoodbank.org

Jessica Bouvier - Mpandrindra ny fifandraisana amin'ny mpamatsy vola
Jbouvier@galvestoncountyfoodbank.org

Emmanuel Blanco- Mpivarotra loharanon-karena ho an'ny fiarahamonina
Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org

Ekipa miasa amin'ny orinasa

Rita Boyer - Talen'ny tetikasa manokana
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - mpandrindra ny tetikasa
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Boyer - Mpanara-maso ny programa
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Kamisha Moore - Mpanampy amin'ny programa
Kmoore@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy – Bookkeeper
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Ekipa Warehouse

Cyrena Hileman - mpitantana ny fanaraha-maso ny rakitra
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan Van Ackeren - mpandrindra trano fanatobiana entana
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Barry Massey - Mpanara-maso ny trano fanatobiana entana

JC Wiley - Warehouse/Pantry Associate

James Averitt - mpiara-miasa amin'ny trano fanatobiana entana / mpamily kilasy A

Kervin Smith - Warehouse Associate/ Class A Driver

Sam Davis – Warehouse Associate/ Class A Driver

Vicente Gonzalez- Trano fitehirizam-bokatra/ Mpivarotra antsinjarany

Ekipa momba ny sakafo

Karee Freeman - Mpandrindra fampianarana momba ny sakafo
Kfreeman@galvestoncountyfoodbank.org

Alexis Bosquez - Mpampianatra momba ny sakafo
Abosquez@galvestoncountyfoodbank.org

Aemen Farooqui - Mpampianatra momba ny sakafo
Afarooqui@galvestoncountyfoodbank.org

Lana Gaspar - Mpanabe momba ny sakafo
agaspar@galvestoncountyfoodbank.org

Charli Harlen - Mpampianatra momba ny sakafo
charlen@galvestoncountyfoodbank.org