Leedung

Donnie VanAckeren - President an CEO
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Administrativ Support Team

Quin Prince - Receptiounsdësch
gcfbfrontdesk@galvestoncountyfoodbank.org

Ressource Entwécklung Team

Julie Morreale - Entwécklungskoordinator
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Amanda McCarty - Marketing Koordinator
Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

 - Fräiwëllegen Koordinator
fräiwëlleg@galvestoncountyfoodbank.org

Mollie Johnson - Ernärungs Educatrice
Mjohnson@galvestoncountyfoodbank.org

Alex Higbee - Donor Bezéiungen
Ahigbee@galvestoncountyfoodbank.org

Emmanuel Blanco- Gemeinschaftsressource Navigator
Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org

Business Operations Team

Rita Boyer - Direkter vu speziellen Projeten
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - Projet Koordinator
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Boyer - Programmer Supervisor
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Madison Clark - Programmer Assistent
Mclark@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy - Accounting Assistent
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Lagerteam

Cyrena Hileman - Inventaire Kontroll Manager
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jessica Bouvier - Data Warehouse Coordinator
Jbouvier@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan VanAckeren - Pantry Associate
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

JC Wiley - Pantry Associate

Tizoc Rivera - Warehouse Associate / Driver

Barry Massey - Warehouse Associate

Charles Vicario - Warehouse Associate/Driver

Kervin Smith - Driver

Sam Davis - Driver

Juan Perez - Driver