Leedung

Donnie VanAckeren - President an CEO
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Administrativ Support Team

Cristina Ortega- Front Desk Associate

Ressource Entwécklung Team

Julie Morreale - Entwécklungsdirekter
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Kim Clark - Fräiwëllegen Koordinator
Fräiwëlleger@galvestoncountyfoodbank.org

Sarah Sckittone- Entwécklungskoordinator (Donor Relatiounen)
ssckittone@galvestoncountyfoodbank.org

Miranda Ramos- Entwécklungskoordinator
Mramos@galvestoncountyfoodbank.org

Ida Quezada- Gemeinschaft Ressource Navigator
iquezada@galvestoncountyfoodbank.org

Business Operations Team

Rita Boyer - Direkter vu speziellen Projeten
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - Projet Koordinator
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Boyer - Programmer Supervisor
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy - Bookkeeper
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Shelby Carlilie- Programmer Assistent
Scarlile@galvestoncountyfoodbank.org

Lagerteam

Cyrena Hileman - Inventaire Kontroll Manager
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan Van Aceren - Warehouse Coordinator
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Barry Massey - Warehouse / Pantry Supervisor

JC Wiley - Warehouse / Pantry Associate

James Averitt - Warehouse Associate/ Class A Driver

Kervin Smith - Warehouse Associate / Class A Driver

Sam Davis - Warehouse Associate/ Class A Driver

Vicente Gonzalez- Warehouse / Retail Pick up Associate

Paul Cook- Warehouse Associate / Class A Chauffer

Ron Elliott- Warehouse Associate/Class A Driver

Ernährung Team

Alexis Bosquez - Ernährungsausbildungsdirekter
Abosquez@galvestoncountyfoodbank.org

Aemen Farooqui - Ernährung Educator
Afarooqui@galvestoncountyfoodbank.org

Charli Harlen - Ernärungspädagog
Charlen@galvestoncountyfoodbank.org

Sarah Bigham - Ernärungs Educatrice
Sbigham@galvestoncountyfoodbank.org