жетекчилик

Donnie VanAckeren - Президент жана башкы директор
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Административдик колдоо тобу

Квин Принс - Фронтту кабыл алуучу
gcfbfrontdesk@galvestoncountyfoodbank.org

Ресурстарды өнүктүрүү командасы

Джули Морреал - Өнүктүрүү боюнча координатор
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Аманда МакКарти - Маркетинг боюнча координатор
Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

 - Ыктыярчы координатору
волонтер@galvestoncountyfoodbank.org

Молли Джонсон - тамактануунун агартуучусу
Mjohnson@galvestoncountyfoodbank.org

Алекс Хигби - Донордук мамилелер
Ahigbee@galvestoncountyfoodbank.org

Эммануэль Бланко- Коомдук ресурстардын штурманы
Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org

Бизнес операциялар тобу

Рита Бойер - Атайын долбоорлордун директору
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Джефф Гордон - Долбоордун координатору
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Келли Бойер - Программалардын Жетекчиси
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Мэдисон Кларк - Программанын жардамчысы
Mclark@galvestoncountyfoodbank.org

Кристи Маккой - Бухгалтердик эсеп боюнча жардамчы
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Кампа командасы

Кирена Хилеман - инвентаризацияны көзөмөлдөө боюнча менеджер
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Джессика Бувье - Маалымат кампасынын координатору
Jbouvier@galvestoncountyfoodbank.org

Джордан ВанАккерен - Панри Ассошейт
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

JC Wiley - Pantry Associate

Тизок Ривера - Кампанын ассошиенти / айдоочусу

Барри Масси - кампа ассоциациясы

Чарльз Викарио - Кампанын ассоциациясы/айдоочу

Кервин Смит - Айдоочу

Сэм Дэвис - Айдоочу

Хуан Перес - Айдоочу