Birêvebirî

Donnie VanAckeren - Serok û CEO
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Tîmê Piştgiriya Administrativedarî

Cristina Ortega- Hevkara Maseya Pêşiyê

Tîmê Pêşkeftina Çavkaniyê

Julie Morreale - Rêveberê Pêşveçûnê
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Kim Clark - Koordînatorê Dilxwaz
Dilxwaz @galvestoncountyfoodbank.org

Sarah Sckittone- Koordînatora Pêşketinê (Têkiliyên Donor)
ssckittone@galvestoncountyfoodbank.org

Miranda Ramos- Koordînatora Pêşketinê
Mramos@galvestoncountyfoodbank.org

Ida Quezada- Navîgatorê Çavkaniya Civakê
iquezada@galvestoncountyfoodbank.org

Tîmê Operasyonên Karsaziyê

Rita Boyer - Rêvebera Projeyên Taybet
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - Koordînatorê Projeyê
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Boyer - Çavdêrê Bernameyan
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy - Pirtûkparêz
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Shelby Carlilie- Alîkarê Bernameyên
Scarlile@galvestoncountyfoodbank.org

Tîma Warehouse

Cyrena Hileman - Gerînendeyê Kontrola Envanterê
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan Van Ackeren - Koordînatorê Warehouse
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Barry Massey - Warehouse / Çavdêrê Pantry

JC Wiley - Warehouse / Pantry Associate

James Averitt - Hevkarê Warehouse / ajokarê pola A

Kervin Smith - Hevkarê Warehouse / ajokarê pola A

Sam Davis - Warehouse Associate / Class A Driver

Vicente Gonzalez- Pargîdanî / Pargîdanî / Parçeyek Pick up

Paul Cook- Warehouse Associate/Drift A Driver

Ron Elliott- Hevkarê wargehê / ajokarê çîna A

Tîma Xwarinê

Alexis Bosquez - Rêveberê Perwerdehiya Xwarinê
Abosquez@galvestoncountyfoodbank.org

Aemen Farooqui - Perwerdekarê Xwarinê
Afarooqui@galvestoncountyfoodbank.org

Charli Harlen - Perwerdekarê Xwarinê
Charlen@galvestoncountyfoodbank.org

Sarah Bigham- Perwerdekara Xwarinê
Sbigham@galvestoncountyfoodbank.org