Bang: 409-945-4232

Karmendên GCFB

Karmendên me

Birêvebirî

Donnie VanAckeren - Serok û CEO

Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Tîmê Piştgiriya Administrativedarî

Quin Prince - Resepsiyonîstê Maseya Pêşiyê

gcfbfrontdesk@galvestoncountyfoodbank.org

Tîmê Pêşkeftina Çavkaniyê

Rita Boyer - Rêvebera Projeyên Taybet

Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Julie Morreale - Hevrêzê Pêşkeftinê

Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Amanda McCarty - Hevrêzê Kirrûbirrê 

Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

 - Têkiliyên Donor

Chantea Palmer - Koordînatorê Dildar

Chantea@galvestoncountyfoodbank.org

Mollie Johnson - Hîndara Nutrition

Mjohnson@galvestoncountyfoodbank.org

Emmanuel Blanco - Navigator Çavkaniya Civakî

Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org 

Tîmê Operasyonên Karsaziyê

Kelly Boyer - Çavdêrê Bernameyan 

Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Madison Clark - Arîkarê Bernameyan

Mclark@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - Koordînatorê Projeyê

Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Brenda Garner - Rêvebera Darayî

Brenda@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy - Arîkarê Hesabê

Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Tîma Warehouse

Cyrena Hileman - Gerînendeyê Kontrola Envanterê

Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan VanAckeren - Associate pantry

Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

JC Wiley - Hevkarê Pantry

Alex Higbee - Associate pantry

Michael Kidwell - Hevkar / verofêr Warehouse

Barry Massey - Associate Warehouse

Kervin Smith - verofêr

Andrew Guiterrez - Driofêr

Sam Davis - verofêr

Juan Perez - Driofêr