көшбасшылық

Донни ВанАкерен - президент және бас атқарушы директор
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Әкімшілік қолдау тобы

Кристина Ортега - Front Desk Associate

Ресурстарды дамыту тобы

Джули Морреале – Даму жөніндегі директор
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Ким Кларк – Еріктілер координаторы
Volunteer@galvestoncountyfoodbank.org

Сара Скиттон – Даму координаторы (Донорлармен байланыс)
ssckittone@galvestoncountyfoodbank.org

Миранда Рамос – Даму үйлестірушісі
Mramos@galvestoncountyfoodbank.org

Айда Кезада - қауымдастық ресурстарының навигаторы
iquezada@galvestoncountyfoodbank.org

Іскери операциялар тобы

Рита Бойер - арнайы жобалардың директоры
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Джефф Гордон - жоба үйлестірушісі
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Келли Бойер - бағдарламалардың жетекшісі
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Кристи Маккой – Бухгалтер
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Шелби Карлили - бағдарламалардың көмекшісі
Scarlile@galvestoncountyfoodbank.org

Қойма командасы

Сирена Хилеман - Түгендеуді басқару жөніндегі менеджер
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Джордан Ван Аккерен – қойма үйлестірушісі
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Барри Масси – қойма/қойма жетекшісі

Дж.К.Уайли – қойма/қойма жөніндегі қызметкер

Джеймс Аверитт – қойма қызметкері/А класының жүргізушісі

Кервин Смит – қойма қызметкері/А класының жүргізушісі

Сэм Дэвис – қойма қызметкері/А класының жүргізушісі

Висенте Гонсалес - қойма / бөлшек сауда бойынша серіктес

Пол Кук - қойма қызметкері/А класының жүргізушісі

Рон Эллиотт - қойма қызметкері/А класының жүргізушісі

Тамақтану командасы

Алексис Боскес – тамақтану жөніндегі білім беру жөніндегі директор
Abosquez@galvestoncountyfoodbank.org

Аемен Фаруки – тамақтану бойынша тәрбиеші
Afarooqui@galvestoncountyfoodbank.org

Чарли Харлен – тамақтану жөніндегі оқытушы
Charlen@galvestoncountyfoodbank.org

Сара Бигхэм - тамақтану бойынша тәрбиеші
Sbigham@galvestoncountyfoodbank.org