מנהיגות

דוני ואנקרן - נשיא ומנכ"ל
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

צוות תמיכה מנהלי

קווין פרינס - פקיד קבלה בדלפק הקבלה
gcfbfrontdesk@galvestoncountyfoodbank.org

צוות פיתוח משאבים

ג'ולי מוריל - רכזת פיתוח
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

אמנדה מקארטי - רכזת שיווק
Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

 - רכז מתנדבים
volunteer@galvestoncountyfoodbank.org

מולי ג'ונסון - מחנכת תזונה
Mjohnson@galvestoncountyfoodbank.org

אלכס היגבי - יחסי תורמים
Ahigbee@galvestoncountyfoodbank.org

עמנואל בלאנקו- ניווט משאבי קהילה
Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org

צוות תפעול עסקי

ריטה בויאר - מנהלת פרויקטים מיוחדים
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

ג'ף גורדון - רכז הפרויקט
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

קלי בויר - מפקחת תוכניות
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

מדיסון קלארק - עוזרת תוכניות
Mclark@galvestoncountyfoodbank.org

קריסטי מקוי - עוזרת חשבונאית
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

צוות מחסן

סירנה הילמן - מנהלת בקרת מלאי
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

ג'סיקה בובייה - רכזת מחסני נתונים
Jbouvier@galvestoncountyfoodbank.org

ג'ורדן ואנקרן - עמית מזווה
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

JC Wiley - עמית מזווה

Tizoc Rivera - מחסן / נהג מחסן

בארי מאסי - עמית מחסן

צ'ארלס ויקאריו - שותף/נהג מחסן

קרבין סמית '- נהג

סם דייוויס - נהג

חואן פרז - נהג