Vezetés

Donnie VanAckeren - elnök-vezérigazgató
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Adminisztratív támogató csoport

Quin Prince - recepció recepciós
gcfbfrontdesk@galvestoncountyfoodbank.org

Erőforrás-fejlesztő csoport

Julie Morreale - fejlesztési koordinátor
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Amanda McCarty - marketingkoordinátor
Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

 - Önkéntes koordinátor
önkéntes@galvestoncountyfoodbank.org

Mollie Johnson - táplálkozási oktató
Mjohnson@galvestoncountyfoodbank.org

Alex Higbee - Adományozói kapcsolatok
Ahigbee@galvestoncountyfoodbank.org

Emmanuel Blanco- Közösségi erőforrás-navigátor
Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org

Üzleti operációs csapat

Rita Boyer - különleges projektek igazgatója
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - projektkoordinátor
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Boyer - programfelügyelő
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Madison Clark - Programasszisztens
Mclark@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy - számviteli asszisztens
Kötelezettségek@galvestoncountyfoodbank.org

Raktárcsapat

Cyrena Hileman - Készlet-ellenőrzési vezető
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jessica Bouvier - Adattárház -koordinátor
Jbouvier@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan VanAckeren - Kamra munkatársa
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

JC Wiley - Kamra munkatársa

Tizoc Rivera - Raktári munkatárs / sofőr

Barry Massey - Raktári munkatárs

Charles Vicario - raktári munkatárs/sofőr

Kervin Smith - sofőr

Sam Davis - sofőr

Juan Perez - sofőr