Rukovodstvo

Donnie VanAckeren - predsjednik i izvršni direktor
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Tim za administrativnu podršku

Michelle Cristan – uredska suradnica

Tim za razvoj resursa

Julie Morreale - koordinatorica za razvoj
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Amanda McCarty - marketinška koordinatorica
Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

Kim Clark – koordinatorica volontera
Volunteer@galvestoncountyfoodbank.org

Jessica Bouvier – koordinatorica za odnose s donatorima
Jbouvier@galvestoncountyfoodbank.org

Emmanuel Blanco- Navigator resursa zajednice
Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org

Tim za poslovne operacije

Rita Boyer - direktorica posebnih projekata
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - koordinator projekta
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Boyer - nadzornica programa
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Kamisha Moore - pomoćnica za programe
Kmoore@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy – knjigovođa
Obaveze@galvestoncountyfoodbank.org

Skladišni tim

Cyrena Hileman - voditeljica zaliha
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan Van Ackeren – koordinator skladišta
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Barry Massey – nadzornik skladišta/ostave

JC Wiley – suradnik za skladište/ostavu

James Averitt – suradnik u skladištu/vozač klase A

Kervin Smith – suradnik u skladištu/vozač klase A

Sam Davis – suradnik u skladištu/vozač klase A

Vicente Gonzalez- Suradnik za preuzimanje u skladištu/maloprodaji

Tim za ishranu

Karee Freeman – koordinatorica edukacije o prehrani
Kfreeman@galvestoncountyfoodbank.org

Alexis Bosquez – nutricionista
Abosquez@galvestoncountyfoodbank.org

Aemen Farooqui – edukator prehrane
Afarooqui@galvestoncountyfoodbank.org

Lana Gaspar – nutricionista
agaspar@galvestoncountyfoodbank.org

Charli Harlen  – Nutrition Educator
charlen@galvestoncountyfoodbank.org