Rukovodstvo

Donnie VanAckeren - predsjednik i izvršni direktor
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Tim za administrativnu podršku

Cristina Ortega- suradnica na recepciji

Tim za razvoj resursa

Julie Morreale – direktorica razvoja
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Kim Clark – koordinatorica volontera
Volunteer@galvestoncountyfoodbank.org

Sarah Sckittone - koordinatorica razvoja (odnosi s donatorima)
ssckittone@galvestoncountyfoodbank.org

Miranda Ramos - koordinatorica razvoja
Mramos@galvestoncountyfoodbank.org

Ida Quezada - Navigator resursa zajednice
iquezada@galvestoncountyfoodbank.org

Tim za poslovne operacije

Rita Boyer - direktorica posebnih projekata
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - koordinator projekta
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Cruz (Boyer) – direktorica programa
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy – knjigovođa
Obaveze@galvestoncountyfoodbank.org

Shelby Carlilie- programska asistentica
Scarlile@galvestoncountyfoodbank.org

Skladišni tim

Cyrena Hileman - voditeljica zaliha
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan Van Ackeren – koordinator skladišta
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Barry Massey – nadzornik skladišta/ostave

JC Wiley – suradnik za skladište/ostavu

James Averitt – suradnik u skladištu/vozač klase A

Kervin Smith – suradnik u skladištu/vozač klase A

Sam Davis – suradnik u skladištu/vozač klase A

Vicente Gonzalez- Suradnik za preuzimanje u skladištu/maloprodaji

Paul Cook- suradnik u skladištu/vozač klase A

Ron Elliott- suradnik u skladištu/vozač klase A