coj noj coj ua

Donnie VanAckeren - Thawj Tswj Hwm thiab CEO
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Pawg Txhawb Kev Tswj Xyuas

Michelle Cristan - Pem Hauv Ntej Rooj Txais Tos

Pab Pawg Txhawb Zog

Julie Morreale - Tus Kws Lis Haujlwm Txoj Haujlwm ntawm Kev Loj Hlob
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Amanda McCarty - Tus Kws Lis Haujlwm Txoj Haujlwm
Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

Nadya Dennis - Tus Pab Cuam Ua Haujlwm Pab Dawb
Ua haujlwm pub dawb@galvestoncountyfoodbank.org

Mollie Johnson - Tus Kws Qhia Khoom Noj
Mjohnson@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan VanAckeren - Kev Koom Tes Pabcuam
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Emmanuel Blanco- Lub Chaw Pabcuam Hauv Zej Zog
Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org

Kev Pabcuam Kev Lag Luam

Rita Boyer - Tus Thawj Coj ntawm Cov Haujlwm Tshwj Xeeb
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - Tus Kws Lis Haujlwm Txoj Haujlwm
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Boyer - Cov Thawj Saib Xyuas Haujlwm
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Kamisha Moore - Pabcuam Cov Haujlwm
Kmoore@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy - Tus Pab Nyiaj Sau Ntawv
Nyiaj Pov Xyooj @galvestoncountyfoodbank.org

Cov Pab Pawg Tsev Neeg

Cyrena Hileman - Tus Thawj Tswj Cov Khoom Siv
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jessica Bouvier - Tus Thawj Saib Xyuas Cov Ntaub Ntawv
Jbouvier@galvestoncountyfoodbank.org

Charles Schofner - Koom Nrog Hauv Tsev

JC Wiley - Pantry Associate

Tizoc Rivera - Warehouse Associate

Barry Massey - Tus Neeg Thaj Txaj Poj Niam

Quincey Howard - Koom Nrog Warehouse

Dewain Adcox - Warehouse Associate/ Tsav Tsheb

Kervin Smith - Tsav Tsheb

Sam Davis - Tsav Tsheb

Juan Perez - Tsav Tsheb