Ceannaireacht

Donnie VanAckeren - Uachtarán agus POF
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Foireann Tacaíochta Riaracháin

Quin Prince - Fáilteoir Deasc Tosaigh
gcfbfrontdesk@galvestoncountyfoodbank.org

Foireann Forbartha Acmhainní

Julie Morreale - Comhordaitheoir Forbartha
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Amanda McCarty - Comhordaitheoir Margaíochta
Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

 - Comhordaitheoir Deonach
saorálaí@galvestoncountyfoodbank.org

Mollie Johnson - Oideachasóir Cothaithe
Mjohnson@galvestoncountyfoodbank.org

Alex Higbee - Caidreamh Deontóra
Ahigbee@galvestoncountyfoodbank.org

Emmanuel Blanco - Navigator Acmhainní Pobail
Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org

Foireann Oibríochtaí Gnó

Rita Boyer - Stiúrthóir Tionscadal Speisialta
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - Comhordaitheoir Tionscadail
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Boyer - Maoirseoir Cláir
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Madison Clark - Cúntóir Cláir
Mclark@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy - Cúntóir Cuntasaíochta
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Foireann Trádstórais

Cyrena Hileman - Bainisteoir Rialaithe Fardail
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jessica Bouvier - Comhordaitheoir Trádstórais Sonraí
Jbouvier@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan VanAckeren - Comhlach Pantry
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

JC Wiley - Comhlach Pantry

Tizoc Rivera - Comhlach / Tiománaí Stórais

Barry Massey - Comhlach Warehouse

Charles Vicario - Comhlach / Tiománaí Stórais

Kervin Smith - Tiománaí

Sam Davis - Tiománaí

Juan Perez - Tiománaí