Ceannaireacht

Donnie VanAckeren - Uachtarán agus POF
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Foireann Tacaíochta Riaracháin

Michelle Cristan - Comhlach Oifige

Foireann Forbartha Acmhainní

Julie Morreale - Comhordaitheoir Forbartha
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Amanda McCarty - Comhordaitheoir Margaíochta
Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

Kim Clark – Comhordaitheoir Oibrithe Deonacha
Volunteer@galvestoncountyfoodbank.org

Jessica Bouvier – Comhordaitheoir um Chaidreamh le Deontóirí
Jbouvier@galvestoncountyfoodbank.org

Emmanuel Blanco - Navigator Acmhainní Pobail
Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org

Foireann Oibríochtaí Gnó

Rita Boyer - Stiúrthóir Tionscadal Speisialta
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - Comhordaitheoir Tionscadail
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Boyer - Maoirseoir Cláir
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Kamisha Moore - Cúntóir Cláir
Kmoore@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy - Coimeádaí Leabhar
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Foireann Trádstórais

Cyrena Hileman - Bainisteoir Rialaithe Fardail
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan Van Ackeren – Comhordaitheoir Stórais
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Barry Massey – Maoirseoir Stórais/Pantry

JC Wiley – Comhlach Stórais/Pantry

James Averitt – Comhlach Stórais/ Tiománaí Aicme A

Kervin Smith – Comhlach Stórais/ Tiománaí Aicme A

Sam Davis – Comhlach Stórais/ Tiománaí Aicme A

Vicente Gonzalez - Comhlach Piocadh Stórais / Miondíola

Foireann Cothaithe

Karee Freeman - Comhordaitheoir um Oideachas Cothaithe
Kfreeman@galvestoncountyfoodbank.org

Alexis Bosquez - Oideachasóir Cothaithe
Abosquez@galvestoncountyfoodbank.org

Aemen Farooqui - Oideachasóir Cothaithe
Afarooqui@galvestoncountyfoodbank.org

Lana Gaspar – Oideachasóir Cothaithe
agaspar@galvestoncountyfoodbank.org

Charli Harlen - Oideoir Cothaithe
charlen@galvestoncountyfoodbank.org