Ceannaireacht

Donnie VanAckeren - Uachtarán agus POF
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Foireann Tacaíochta Riaracháin

Michelle Cristan - Comhlach Oifige

Foireann Forbartha Acmhainní

Julie Morreale - Comhordaitheoir Forbartha
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Amanda McCarty - Comhordaitheoir Margaíochta
Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

Nadya Dennis - Comhordaitheoir Deonach
Volunteer@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan VanAckeren - Caidreamh Deontóra
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Emmanuel Blanco - Navigator Acmhainní Pobail
Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org

Foireann Oibríochtaí Gnó

Rita Boyer - Stiúrthóir Tionscadal Speisialta
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - Comhordaitheoir Tionscadail
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Boyer - Maoirseoir Cláir
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Kamisha Moore - Cúntóir Cláir
Kmoore@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy - Coimeádaí Leabhar
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Foireann Trádstórais

Cyrena Hileman - Bainisteoir Rialaithe Fardail
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jessica Bouvier - Comhordaitheoir Trádstórais Sonraí
Jbouvier@galvestoncountyfoodbank.org

JC Wiley - Comhlach Pantry

Tizoc Rivera - Comhlach Trádstórais

Barry Massey - Comhlach Warehouse

Kervin Smith - Tiománaí

Sam Davis - Tiománaí

Juan Perez - Tiománaí

Foireann Cothaithe

Karee Freeman - Comhordaitheoir um Oideachas Cothaithe
Kfreeman@galvestoncountyfoodbank.org

Alexis Bosquez - Oideachasóir Cothaithe
Abosquez@galvestoncountyfoodbank.org

Aemen Farooqui - Oideachasóir Cothaithe
Afarooqui@galvestoncountyfoodbank.org

Ale Mera - Oideachasóir Cothaithe
Amera@galvestoncountyfoodbank.org

Erum Khawaja - Cúntóir Cothaithe Ekhawaja@galvestoncountyfoodbank.org