Ceannaireacht

Donnie VanAckeren - Uachtarán agus POF
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Foireann Tacaíochta Riaracháin

Cristina Ortega - Comhlach Deasc Tosaigh

Foireann Forbartha Acmhainní

Julie Morreale – Stiúrthóir Forbartha
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Kim Clark – Comhordaitheoir Oibrithe Deonacha
Volunteer@galvestoncountyfoodbank.org

Sarah Sckittone - Comhordaitheoir Forbartha (Caidreamh Deontóra)
ssckittone@galvestoncountyfoodbank.org

Miranda Ramos- Comhordaitheoir Forbartha
Mramos@galvestoncountyfoodbank.org

Ida Quezada- Loingseoir Acmhainní Pobail
iquezada@galvestoncountyfoodbank.org

Foireann Oibríochtaí Gnó

Rita Boyer - Stiúrthóir Tionscadal Speisialta
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - Comhordaitheoir Tionscadail
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Boyer - Maoirseoir Cláir
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy - Coimeádaí Leabhar
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Shelby Carlilie - Cúntóir Clár
Scarlile@galvestoncountyfoodbank.org

Foireann Trádstórais

Cyrena Hileman - Bainisteoir Rialaithe Fardail
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan Van Ackeren – Comhordaitheoir Stórais
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Barry Massey – Maoirseoir Stórais/Pantry

JC Wiley – Comhlach Stórais/Pantry

James Averitt – Comhlach Stórais/ Tiománaí Aicme A

Kervin Smith – Comhlach Stórais/ Tiománaí Aicme A

Sam Davis – Comhlach Stórais/ Tiománaí Aicme A

Vicente Gonzalez - Comhlach Piocadh Stórais / Miondíola

Paul Cook - Comhlach Stórais/Tiománaí Aicme A

Ron Elliott - Comhlach Stórais/Tiománaí Aicme A

Foireann Cothaithe

Alexis Bosquez – Stiúrthóir Oideachais Cothaithe
Abosquez@galvestoncountyfoodbank.org

Aemen Farooqui - Oideachasóir Cothaithe
Afarooqui@galvestoncountyfoodbank.org

Charli Harlen - Oideoir Cothaithe
Charlen@galvestoncountyfoodbank.org

Sarah Bigham- Oideachasóir Cothaithe
Sbigham@galvestoncountyfoodbank.org