رهبری

دونی واناکرن - رئیس و مدیر عامل شرکت
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

تیم پشتیبانی اداری

کوین پرنس - پذیرنده میز جلو
gcfbfrontdesk@galvestoncountyfoodbank.org

تیم توسعه منابع

جولی موریل - هماهنگ کننده توسعه
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

آماندا مک کارتی - هماهنگ کننده بازاریابی
Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

 - هماهنگ کننده داوطلب
داوطلبgalvestoncountyfoodbank.org

مولی جانسون - مربی تغذیه
Mjohnson@galvestoncountyfoodbank.org

الکس هیگی - روابط اهدا کننده
Ahigbee@galvestoncountyfoodbank.org

امانوئل بلانکو- ناوگان منابع جامعه
Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org

تیم عملیات تجاری

ریتا بویر - مدیر پروژه های ویژه
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

جف گوردون - هماهنگ کننده پروژه
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

کلی بویر - سرپرست برنامه ها
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

مدیسون کلارک - دستیار برنامه ها
Mclark@galvestoncountyfoodbank.org

کریستی مک کوی - دستیار حسابداری
Payible@galvestoncountyfoodbank.org

تیم انبار

Cyrena Hileman - مدیر کنترل موجودی
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

جسیکا بوویر - هماهنگ کننده انبار داده
Jbouvier@galvestoncountyfoodbank.org

جردن ون آکرن - همکار شربت خانه
اردنgalvestoncountyfoodbank.org

JC Wiley - همیار پادری

Tizoc Rivera - همیار انبار / راننده

باری مسی - همیار انبار

چارلز ویکاریو - انبار/راننده

كروین اسمیت - راننده

سام دیویس - راننده

خوان پرز - راننده