رهبری

دونی واناکرن - رئیس و مدیر عامل شرکت
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

تیم پشتیبانی اداری

میشل کریستن - کارمند اداری

تیم توسعه منابع

جولی موریل - هماهنگ کننده توسعه
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

آماندا مک کارتی - هماهنگ کننده بازاریابی
Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

کیم کلارک - هماهنگ کننده داوطلب
Volunteer@galvestoncountyfoodbank.org

جسیکا بوویه - هماهنگ کننده روابط اهداکنندگان
Jbouvier@galvestoncountyfoodbank.org

امانوئل بلانکو- ناوگان منابع جامعه
Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org

تیم عملیات تجاری

ریتا بویر - مدیر پروژه های ویژه
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

جف گوردون - هماهنگ کننده پروژه
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

کلی بویر - سرپرست برنامه ها
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

کامیشا مور - دستیار برنامه ها
Kmoore@galvestoncountyfoodbank.org

کریستی مک کوی - حسابدار
Payible@galvestoncountyfoodbank.org

تیم انبار

Cyrena Hileman - مدیر کنترل موجودی
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

جردن ون آکرن - هماهنگ کننده انبار
اردنgalvestoncountyfoodbank.org

بری میسی – سرپرست انبار/ انبارداری

JC Wiley - انبار/ شربت خانه

جیمز آوریت - کاردان انبار/ راننده کلاس A

کروین اسمیت - کاردان انبار/ راننده کلاس A

سام دیویس - کاردان انبار/ راننده کلاس A

Vicente Gonzalez- انبار/خرده فروشی کاریار

تیم تغذیه

کاری فریمن – هماهنگ کننده آموزش تغذیه
Kfreeman@galvestoncountyfoodbank.org

الکسیس بوسکز - مربی تغذیه
Abosquez@galvestoncountyfoodbank.org

عامن فاروقی – مدرس تغذیه
Afarooqui@galvestoncountyfoodbank.org

لانا گاسپار – مدرس تغذیه
agaspar@galvestoncountyfoodbank.org

چارلی هارلن - مربی تغذیه
charlen@galvestoncountyfoodbank.org