خرید "سالم" با بودجه SNAP

Screenshot_2019-08-26 ارسال GCFB

خرید "سالم" با بودجه SNAP

در سال 2017 ، USDA گزارش داد که دو خرید برتر کاربر SNAP در سراسر جهان شیر و نوشابه است. این گزارش همچنین حاکی از آن است که 0.40 دلار از هر دلار اسنپ به میوه ها ، سبزیجات ، نان ، شیر و تخم مرغ اختصاص دارد. 0.40 دلار دیگر به وعده های غذایی بسته بندی شده ، غلات ، شیر ، برنج و لوبیا اختصاص یافت. 0.20 دلار باقیمانده به نوشابه ، چیپس ، تنقلات شور و دسرها اختصاص می یابد. هیچ رازی نیست که همه گیرندگان SNAP از کمک خود برای خرید غذاهای سالم استفاده نمی کنند. اما بیایید شروع به فرض کردن و انتقاد از این خریدها نکنیم. می خواهم یادآوری کنم که تغذیه در مدارس به ندرت تدریس می شود و پزشکان بندرت در این زمینه توصیه می کنند. بنابراین به جای نتیجه گیری در مورد اینکه چرا گیرندگان اسنپ در حال خرید نوشابه و سایر "غذاهای ناخواسته" هستند ، بیایید نحوه تغییر این خریدها را بررسی کنیم!

دلارهای اسنپ شما می تواند برای وعده هایی استفاده شود که مدت زمان بیشتری در هفته و ماه شما ادامه داشته باشد ، و باعث می شود دلار شما بیشتر شود. در عوض ، امیدوارم که روزهای بیماری کمتری داشته باشید یا حداقل با روش های جدید خرید مواد غذایی کمی احساس انرژی کنید. متوسط ​​4 خانوار 460 مزایای SNAP در تگزاس ماهانه تقریباً 160 دلار مزایا می گیرند (بر اساس تحقیقات اینترنتی ، این تعداد برای بسیاری از گیرندگان متفاوت است). بودجه آن 160 دلار در هفته است. رعایت بودجه بسیار مهم است و برای کمک به آن ، برنامه ریزی غذا مهم است. من صبحانه ها ، ناهارها ، میان وعده ها و شام های سالم با ارزش XNUMX دلار را مرور می کنم.

ماجراجویی من را به یک HEB محلی می برد که در آن خریدهای "سالم" انجام داده ام. من با استفاده از این بودجه یک نمونه برنامه غذایی هفتگی برای یک خانواده چهار نفره ایجاد کردم.

صبحانه را به مدت یک هفته بالا ببرید. سعی کنید مواردی را خریداری کنید که به چندین روش قابل استفاده باشد. این باعث می شود دلار شما حتی بیشتر شود. مارک های فروشگاه را ارزان تر انتخاب کنید. در صورت خرید گوشت های فرآوری شده ، مانند بیکن و سوسیس؛ سعی کنید محصولات طبیعی یا محصولات با سدیم کاهش یافته را انتخاب کنید. این بیکن با قیمت 4.97 دلار در هر بسته یکی از کالاهای "چاشنی" ما بود ، اما ارزشش را داشت! 100٪ گندم کامل نان سالم ترین است و تنها 1.29 دلار بود ، فقط چند سنت بیشتر از نان های سفید. انتخاب کنید ماست ساده، به جای مواردی که قبلاً طعم دار شده اند (آنهایی که قندهای اضافه شده دارند). در عوض مورد خود را اضافه کنید شیرین کننده های طبیعی مانند عسل و میوه ها. بلغور جو دوسر خود را به همان روش شیرین کنید! اطمینان حاصل کنید که مقدار زیادی میوه و سبزیجات نیز اضافه کنید (تصاویر ما در تصاویر بعدی هستند!)

$ 24.33

تخم مرغ - 18 ct: 2.86 دلار

بیکن - 2 عدد: 4.97 x 2 دلار = 9.94 دلار

ماست ساده و کم چرب: 1.98 دلار

جو دوسر - 42 اونس: 1.95 دلار

عسل - 12 اونس: 2.55 دلار

آب پرتقال + کلسیم - ½ گالن: 1.78 دلار

1٪ شیر - 1 گالن: 1.98 دلار

100٪ نان گندم سبوس دار - 1.29 دلار

بعد بعدی ناهار است. ساندویچ گزینه مناسبی با قیمت مناسب است. ما بوقلمون یا ژامبون را با پنیر ، و کره بادام زمینی + موز + عسل انتخاب کردیم. هر روز آن را مخلوط کنید تا جالب شود. پنیر فله اینکه خودتان را ببرید ارزان تر از خرید پنیر قطعه قطعه شده است ، به علاوه طبیعی است! هنگام انتخاب کره بادام زمینی ، مارک تجاری با آن را انتخاب کنید حداقل مقدار قند. اگر در بودجه هستید ، انتخاب کنید سدیم پایین یا انواع طبیعی گوشت ناهار از بیکن باقیمانده در صبحانه و سبزیجات از شام استفاده کنید تا طعم بیشتری به ساندویچ خود بدهید.

$ 20.91

100٪ نان گندم سبوس دار: 1.29 دلار

پرتقال ماندارین: 3.98 دلار

موز: 0.48 دلار برای هر پوند ، 1.44 دلار پوند

ترکیه - 10 اونس: 2.50 دلار

ژامبون- 12 اونس: 2.50 دلار

کره بادام زمینی - 16 اونس: 2.88 دلار

پنیر - 32 اونس: 6.32 دلار

میان وعده ها در طول روز تشویق می شوند (به شرطی که سالم باشند!) در اینجا برخی از موارد ذکر شده است گزینه های عالی: مکعب های پنیر ، میوه ها و سبزیجات تازه ، هوموس ، سالسا ، کره بادام زمینی + ترقه ، آجیل ، میوه های خشک و حتی پاپ کورن (با نمک کمتر اضافه شده). خرید تنقلات در فله می تواند به شما کمک کند پس انداز کنید آنها معمولاً بیش از یک هفته دوام می آورند.

$ 18.98

هویج کودک - 32 اونس: 1.84 دلار

سیب شیرین نشده - 46 اونس: 1.98 دلار

ترکیبی از مسیر - 42 اونس: 7.98 دلار

ذرت بو داده - 5 اونس: 1.79 دلار

مروارید - 15 اونس: 1.50 دلار

کیوی - 3/1 دلار: 2.00 دلار

Hummus - 10 اونس: 1.89 دلار

شام به راحتی می تواند گرانترین وعده غذایی روز باشد. ما مواردی را انتخاب کردیم که می توانند در آنها استفاده شوند ظرف ها و روزهای متعدد. هنگام انتخاب جعبه ، وسایل کنسرو شده یا بطری شده مواردی را انتخاب کنید که سدیم و شکر کمتری داشته یا اصلاً به آنها اضافه نشده باشد. سبزیجات / میوه های کنسرو شده و منجمد به همان اندازه میوه های تازه سالم هستند و گاهی ارزان ترند. گوشت های فصلی را انتخاب نکنید و خودتان آنها را چاشنی کنید. بعضی از وعده های غذایی را که انتخاب می کنیم درست می کند باقیمانده یا به اندازه کافی اقلام باقی مانده برای تهیه یک وعده غذایی دیگر داشته باشید.

$ 14.23

وعده غذایی 1: گوشت خوک BBQ ، سیب زمینی پخته شده و لوبیا سبز

خرد گوشت خوک - 9 ct: 7.69 دلار

سیب زمینی پخته - 5 پوند: 2.98 دلار

سس BBQ - 14 اونس: 2.00 دلار

لوبیای سبز - 2 قوطی: 0.78 x 2 $ = 1.56 دلار

$ 15.47

وعده غذایی 2: مرغ ایتالیایی ، برنج قهوه ای و کلم بروکلی

سینه مرغ: 10.38 دلار

سس سالاد - 14 اونس: 1.86 دلار

کلم بروکلی - 12 اونس: 1.28 x 2 = 2.56 دلار

برنج قهوه ای - 16 اونس: 0.67 دلار

$ 11.94

وعده غذایی 3: سوسیس ، برنج و سبزیجات

سوسیس گوشت گاو - 12 اونس: 3.99 x 2 دلار = 7.98 دلار

سبزیجات منجمد - 14 اونس: $ 1.98 x 2 = 3.96 $

$ 9.63

وعده غذایی 4: تاکوی بوقلمون یا کسادیلاس با سالسا

تورتیلا - 0.98 دلار

لوبیای سیاه - 15 اونس: 0.78 دلار 2 1.56 = XNUMX دلار

پیاز: 0.98 دلار

گوجه فرنگی - 1.48 دلار

آووکادو - 0.68 x 2 دلار = 1.36 دلار

بوقلمون زمینی - 1 پوند: 2.49 دلار

ذرت - 15.25 اونس = 0.78 دلار

وعده 5: اسپاگتی بوقلمون با سالاد و کدو سبز

مخلوط سالاد ارگانیک - 3.98 دلار

قارچ - 1.58 دلار

گوجه فرنگی گیلاس - 1.68 دلار

خیار - 2 0.50. 1.00 دلار = XNUMX دلار

$ 14.88

بوقلمون زمینی - 1 پوند: 2.49 دلار

رشته فرنگی گندم - 16 اونس: 1.28 دلار

کدو سبز - 0.98 دلار در هر پوند

سس اسپاگتی - 24 اونس: 1.89 دلار

$ 66.15

کل ما برای شام 66.15 دلار بود. جمع ما

مبلغ هفتگی حدود 130 دلار برای همه وعده های غذایی است. ما برای ایجاد اختلاف قیمت و اجازه دادن به ترجیحات غذایی منحصر به فرد ، مارک 160 دلاری را انتخاب کردیم.

زندگی سالم با بودجه ممکن است ، فقط به یک برنامه ریزی دقیق نیاز است. با خیال راحت این گزینه ها و وعده های غذایی را با هم مخلوط کنید. فقط به این دلیل که می گوید این یک ماده شام ​​است ، به این معنی نیست که نمی تواند یک وعده ناهار یا صبحانه باشد!

—- جید میچل ، مربی تغذیه

--- کلی کوچورک ، کارآموز RD

** سلب مسئولیت حق چاپ: ما حق هیچ یک از مارک ها و محصولات نشان داده شده در این تصاویر را نداریم. ما از این تصاویر برای کمک به ارتقا زندگی سالم و مقرون به صرفه استفاده می کنیم. همه تصاویر در HEB گرفته شده است. **