Deialdia: 409-945-4232

GCFBko langileak

Gure langileak

Lidergoa

Donnie VanAckeren - presidentea eta zuzendari nagusia

Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Administrazio Laguntza Taldea

Quin Prince - Bulegoko harreragilea

gcfbfrontdesk@galvestoncountyfoodbank.org

Baliabideak Garatzeko Taldea

Julie Morreale - Garapeneko koordinatzailea

Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Amanda McCarty - Marketineko koordinatzailea 

Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

Rita Boyer - Proiektu Berezien zuzendaria

Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Dora Robinson - Emailearen Harremanak

Dora@galvestoncountyfoodbank.org

Chantea Palmer - Boluntarioen koordinatzailea

Volunteer@galvestoncountyfoodbank.org

Mollie Johnson - Nutrizio Hezitzailea

Mjohnson@galvestoncountyfoodbank.org

Negozio Eragiketen Taldea

Kelly Boyer - Programa gainbegiratzailea 

Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Madison Clark - Programa laguntzailea

Mclark@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - Proiektuaren koordinatzailea

Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Brenda Garner - Finantza zuzendaria

Brenda@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy - Kontabilitate laguntzailea

Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Biltegi Taldea

Cyrena Hileman - Inbentarioa kontrolatzeko arduraduna

Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan VanAckeren - Jakitegia elkartua

Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

JC Wiley - Jakitegia elkartua

Alex Higbee - Jakitegia elkartua

Pepper Phoenix - Biltegiko gainbegiratzailea

Pepper@galvestoncountyfoodbank.org

Michael Kidwell - Biltegiko bazkidea

Barry Massey - Biltegiko laguntzailea / gidaria

Kervin Smith - Gidaria

Andrew Guiterrez - Gidaria

Juan Perez - Gidaria