Juhtimine

Donnie VanAckeren - president ja tegevjuht
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Haldustugimeeskond

Cristina Ortega – vastuvõtutöötaja

Ressursside arendamise meeskond

Julie Morreale – arendusdirektor
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Kim Clark – vabatahtlike koordinaator
Vabatahtlik@galvestoncountyfoodbank.org

Sarah Sckittone - arenduskoordinaator (doonorsuhted)
ssckittone@galvestoncountyfoodbank.org

Miranda Ramos – arenduskoordinaator
Mramos@galvestoncountyfoodbank.org

Ida Quezada – kogukonna ressursside navigaator
iquezada@galvestoncountyfoodbank.org

Äritegevuse meeskond

Rita Boyer - eriprojektide direktor
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - projekti koordinaator
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Cruz (Boyer) – programmidirektor
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy – raamatupidaja
Võlgnevused@galvestoncountyfoodbank.org

Shelby Carlilie - programmide assistent
Scarlile@galvestoncountyfoodbank.org

Ladu meeskond

Cyrena Hileman - varude kontrolli juht
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan Van Ackeren – laokoordinaator
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Barry Massey – lao/sahvri ülevaataja

JC Wiley – ladu/sahver

James Averitt – laotöötaja / A-klassi autojuht

Kervin Smith – laotöötaja / A-klassi autojuht

Sam Davis – laotöötaja / A-klassi autojuht

Vicente Gonzalez – lao-/ jaemüügiabiline

Paul Cook – laotöötaja / A-klassi juht

Ron Elliott - laotöötaja / A-klassi juht