Ηγεσία

Donnie VanAckeren - Πρόεδρος και Διευθύνων Σύμβουλος
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Ομάδα διοικητικής υποστήριξης

Cristina Ortega- Συνεργάτης στη ρεσεψιόν

Ομάδα Ανάπτυξης Πόρων

Julie Morreale – Διευθύντρια Ανάπτυξης
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Kim Clark – Συντονιστής Εθελοντών
Volunteer@galvestoncountyfoodbank.org

Sarah Sckittone- Συντονίστρια Ανάπτυξης (Σχέσεις με δωρητές)
ssckittone@galvestoncountyfoodbank.org

Miranda Ramos- Συντονίστρια Ανάπτυξης
Mramos@galvestoncountyfoodbank.org

Ida Quezada- Πλοήγηση πόρων κοινότητας
iquezada@galvestoncountyfoodbank.org

Ομάδα Επιχειρήσεων

Rita Boyer - Διευθυντής Ειδικών Προγραμμάτων
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - Συντονιστής έργου
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Boyer - επόπτης προγραμμάτων
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy – Λογιστήριο
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Shelby Carlilie- Βοηθός Προγραμμάτων
Scarlile@galvestoncountyfoodbank.org

Ομάδα αποθήκης

Cyrena Hileman - Διευθυντής Ελέγχου Αποθέματος
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan Van Ackeren – Συντονιστής αποθήκης
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Barry Massey – Υπεύθυνος Αποθήκης/ Πανδοχείου

JC Wiley – Warehouse/ Pantry Associate

James Averitt – Warehouse Associate/ Οδηγός Α’ κατηγορίας

Kervin Smith – Warehouse Associate/ Class A Driver

Σαμ Ντέιβις – Συνεργάτης αποθήκης/ Οδηγός κατηγορίας Α

Vicente Gonzalez- Συνεργάτης αποθήκης / λιανικής παραλαβής

Paul Cook- Συνεργάτης αποθήκης/Οδηγός κατηγορίας Α

Ron Elliott- Warehouse Associate/Class A Driver

Ομάδα Διατροφής

Alexis Bosquez – Διευθυντής Διατροφικής Εκπαίδευσης
Abosquez@galvestoncountyfoodbank.org

Aemen Farooqui – Διατροφολόγος
Afarooqui@galvestoncountyfoodbank.org

Charli Harlen – Διατροφολόγος
Charlen@galvestoncountyfoodbank.org

Sarah Bigham- Εκπαιδευτικός Διατροφής
Sbigham@galvestoncountyfoodbank.org