Ηγεσία

Donnie VanAckeren - Πρόεδρος και Διευθύνων Σύμβουλος
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Ομάδα διοικητικής υποστήριξης

Michelle Cristan - Υποδοχή ρεσεψιόν

Ομάδα Ανάπτυξης Πόρων

Julie Morreale - Συντονιστής ανάπτυξης
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Amanda McCarty - Συντονιστής μάρκετινγκ
Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

Nadya Dennis - Συντονίστρια εθελοντών
Volunteer@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan VanAckeren - Σχέσεις Δωρητών
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Emmanuel Blanco- Κοινοτικός Πλοηγός Πόρων
Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org

Ομάδα Επιχειρήσεων

Rita Boyer - Διευθυντής Ειδικών Προγραμμάτων
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - Συντονιστής έργου
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Boyer - επόπτης προγραμμάτων
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Kamisha Moore - Βοηθός Προγραμμάτων
Kmoore@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy - Βοηθός Λογιστικής
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Ομάδα αποθήκης

Cyrena Hileman - Διευθυντής Ελέγχου Αποθέματος
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jessica Bouvier - Συντονίστρια Αποθήκη Δεδομένων
Jbouvier@galvestoncountyfoodbank.org

Charles Schofner - Pantry Associate

JC Wiley - Συνεργάτης Pantry

Tizoc Rivera - Warehouse Associate

Barry Massey - Συνεργάτης αποθήκης

Dewain Adcox - Συνεργάτης/ οδηγός αποθήκης

Kervin Smith - Οδηγός

Sam Davis - Οδηγός

Juan Perez - Οδηγός

Ομάδα Διατροφής

Mollie Johnson – Υπεύθυνη Διατροφής
Mjohnson@galvestoncountyfoodbank.org

Karee Freeman – Συντονίστρια Διατροφικής Εκπαίδευσης
Kfreeman@galvestoncountyfoodbank.org

Alexis Bosquez – Διατροφολόγος
Abosquez@galvestoncountyfoodbank.org

Aemen Farooqui – Διατροφολόγος
Afarooqui@galvestoncountyfoodbank.org

Ale Mera – Διατροφολόγος
Amera@galvestoncountyfoodbank.org

Erum Khawaja – Βοηθός Διατροφής Ekhawaja@galvestoncountyfoodbank.org