Vedení

Donnie VanAckeren - prezident a CEO
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Tým administrativní podpory

Cristina Ortega - spolupracovník recepce

Tým pro rozvoj zdrojů

Julie Morreale – ředitelka rozvoje
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Kim Clark – koordinátor dobrovolníků
Volunteer@galvestoncountyfoodbank.org

Sarah Sckittone – koordinátor rozvoje (vztahy s dárci)
ssckittone@galvestoncountyfoodbank.org

Miranda Ramos - koordinátor rozvoje
Mramos@galvestoncountyfoodbank.org

Ida Quezada- Navigátor komunitních zdrojů
iquezada@galvestoncountyfoodbank.org

Tým obchodních operací

Rita Boyer - ředitelka speciálních projektů
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - koordinátor projektu
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Boyer - Supervisor programů
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy – účetní
Závazky@galvestoncountyfoodbank.org

Shelby Carlilie- Programová asistentka
Scarlile@galvestoncountyfoodbank.org

Skladový tým

Cyrena Hileman - manažerka řízení zásob
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan Van Ackeren – koordinátor skladu
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Barry Massey – vedoucí skladu/spižírny

JC Wiley – spolupracovník skladu/spižírny

James Averitt – spolupracovník skladu/ řidič třídy A

Kervin Smith – Warehouse Associate/ Class A Driver

Sam Davis – spolupracovník ve skladu/ řidič třídy A

Vicente Gonzalez- Sklad/Maloobchod Pick up Associate

Paul Cook – spolupracovník/řidič třídy A

Ron Elliott – spolupracovník/Řidič třídy A