Leadership

Donnie VanAckeren - Presidente è CEO
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Squadra di Supportu Amministrativu

Cristina Ortega - Assistente di Front Desk

Squadra di Sviluppu di Risorse

Julie Morreale - Direttore di sviluppu
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Kim Clark - Coordinatore di Voluntarii
Voluntariu@galvestoncountyfoodbank.org

Sarah Schittone - Coordinatrice di Sviluppu (Relazioni cù i Donatori)
ssckittone@galvestoncountyfoodbank.org

Miranda Ramos- Coordinatore di Sviluppu
Mramos@galvestoncountyfoodbank.org

Ida Quezada- Navigatore di risorse di a cumunità
iquezada@galvestoncountyfoodbank.org

Squadra di Operazioni Imprese

Rita Boyer - Direttore di Prughjetti Speciali
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - Coordinatore di Prughjettu
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Boyer - Supervisore di i prugrammi
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy - Contabile
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Shelby Carlilie - Assistente di prugramma
Scarlile@galvestoncountyfoodbank.org

U Team di Warehouse

Cyrena Hileman - Manager di Cunventariu
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan Van Ackeren - Coordinatore di magazzini
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Barry Massey - Supervisore di Magazzinu / Dispensa

JC Wiley - Magazzinu / Associu di Pantry

James Averitt - Associatu di Magazzinu / Driver di Classe A

Kervin Smith - Associate di Magazzinu / Driver di Classe A

Sam Davis - Associate di magazzinu / Driver di Classe A

Vicente Gonzalez - Magazzinu / Retail Pick up Associate

Paul Cook - Associate di magazzinu / Driver di Classe A

Ron Elliott - Associate di Magazzinu / Driver di Classe A

Squadra di Nutrition

Alexis Bosquez - Direttore di Educazione Nutrizionale
Abosquez@galvestoncountyfoodbank.org

Aemen Farooqui - Educatore di Nutrition
Afarooqui@galvestoncountyfoodbank.org

Charli Harlen - Educatore di Nutrition
Charlen@galvestoncountyfoodbank.org

Sarah Bigham - Educatrice di Nutrizione
Sbigham@galvestoncountyfoodbank.org