Pagpangulo

Donnie VanAckeren - Presidente ug CEO
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Team sa Pagsuporta sa Administratibo

Michelle Cristan – Office Associate

Team sa Kauswagan sa Resource

Julie Morreale - Development Coordinator
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Amanda McCarty - Coordinator sa Marketing
Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

Kim Clark – Volunteer Coordinator
Volunteer@galvestoncountyfoodbank.org

Jessica Bouvier – Donor Relations Coordinator
Jbouvier@galvestoncountyfoodbank.org

Emmanuel Blanco- Komunidad Resource Navigator
Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org

Koponan sa Operasyon sa Negosyo

Rita Boyer - Direktor sa Mga Espesyal nga Proyekto
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - Project Coordinator
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Boyer - Mga Suporta sa Mga Programa
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Kamisha Moore - Programs Assistant
Kmoore@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy – Bookkeeper
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Koponan sa Warehouse

Cyrena Hileman - Inventory Control Manager
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan Van Ackeren - Koordinetor sa Warehouse
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Barry Massey – Superbisor sa Warehouse/ Pantry

JC Wiley – Warehouse/ Pantry Associate

James Averitt – Warehouse Associate/ Class A Driver

Kervin Smith – Warehouse Associate/ Class A Driver

Sam Davis – Warehouse Associate/ Class A Driver

Vicente Gonzalez- Warehouse/ Retail Pick up Associate

Team sa Nutrisyon

Karee Freeman - Coordinator sa Edukasyon sa Nutrisyon
Kfreeman@galvestoncountyfoodbank.org

Alexis Bosquez – Edukador sa Nutrisyon
Abosquez@galvestoncountyfoodbank.org

Aemen Farooqui – Edukador sa Nutrisyon
Afarooqui@galvestoncountyfoodbank.org

Lana Gaspar – Edukador sa Nutrisyon
agaspar@galvestoncountyfoodbank.org

Charli Harlen – Edukador sa Nutrisyon
charlen@galvestoncountyfoodbank.org