Lideratge

Donnie VanAckeren: president i conseller delegat
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Equip de suport administratiu

Cristina Ortega- Col·laboradora de recepció

Equip de desenvolupament de recursos

Julie Morreale – Directora de Desenvolupament
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Kim Clark – Coordinadora de voluntaris
Volunteer@galvestoncountyfoodbank.org

Sarah Sckittone, coordinadora de desenvolupament (relacions amb els donants)
ssckittone@galvestoncountyfoodbank.org

Miranda Ramos- Coordinadora de Desenvolupament
Mramos@galvestoncountyfoodbank.org

Ida Quezada- Navegador de recursos comunitaris
iquezada@galvestoncountyfoodbank.org

Equip d’Operacions Empresarials

Rita Boyer - Directora de Projectes Especials
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon: coordinador del projecte
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Boyer: supervisora ​​de programes
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy – Tenista de llibres
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Shelby Carlilie- Assistent de programes
Scarlile@galvestoncountyfoodbank.org

Equip de magatzem

Cyrena Hileman - Gestora de control d’inventari
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan Van Ackeren – Coordinador de magatzems
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Barry Massey - Supervisor de magatzem/rebost

JC Wiley - Associat de magatzem/rebost

James Averitt - Associat de magatzem/Conductor de classe A

Kervin Smith - Associat de magatzem/Conductor de classe A

Sam Davis - Associat de magatzem/Conductor de classe A

Vicente Gonzalez- Associat de magatzem/recollida minorista

Paul Cook- Associat de magatzem/Conductor de classe A

Ron Elliott - Associat de magatzem/Conductor de classe A

Equip de nutrició

Alexis Bosquez – Director d'Educació Nutricional
Abosquez@galvestoncountyfoodbank.org

Aemen Farooqui – Educadora en nutrició
Afarooqui@galvestoncountyfoodbank.org

Charli Harlen – Educadora en nutrició
Charlen@galvestoncountyfoodbank.org

Sarah Bigham- Educadora en nutrició
Sbigham@galvestoncountyfoodbank.org