rukovodstvo

Donnie VanAckeren - predsjednik i izvršni direktor
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Tim za administrativnu podršku

Cristina Ortega- Front Desk Associate

Tim za razvoj resursa

Julie Morreale – direktorica razvoja
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Kim Clark – koordinatorica volontera
Volunteer@galvestoncountyfoodbank.org

Sarah Sckittone - razvojna koordinatorica (odnosi s donatorima)
ssckittone@galvestoncountyfoodbank.org

Miranda Ramos- razvojni koordinator
Mramos@galvestoncountyfoodbank.org

Ida Quezada - Navigator resursa zajednice
iquezada@galvestoncountyfoodbank.org

Tim za poslovne operacije

Rita Boyer - direktorica specijalnih projekata
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - koordinator projekta
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Boyer - supervizor programa
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy – knjigovođa
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Shelby Carlilie - programski asistent
Scarlile@galvestoncountyfoodbank.org

Skladišni tim

Cyrena Hileman - menadžer za kontrolu zaliha
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan Van Ackeren – Koordinator skladišta
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Barry Massey – supervizor skladišta/ostave

JC Wiley – Saradnik za skladište/ostavu

James Averitt – Saradnik u skladištu/ Vozač klase A

Kervin Smith – Saradnik u skladištu/ Vozač klase A

Sam Davis – Saradnik u skladištu/ Vozač klase A

Vicente Gonzalez- Saradnik za preuzimanje u skladištu/maloprodaji

Paul Cook - saradnik u skladištu/vozač klase A

Ron Elliott - saradnik u skladištu/vozač klase A