rukovodstvo

Donnie VanAckeren - predsjednik i izvršni direktor
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Tim za administrativnu podršku

Michelle Cristan – uredski saradnik

Tim za razvoj resursa

Julie Morreale - koordinatorica za razvoj
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Kim Clark – koordinatorica volontera
Volunteer@galvestoncountyfoodbank.org

Jessica Bouvier – koordinatorica za odnose s donatorima
Jbouvier@galvestoncountyfoodbank.org

Emmanuel Blanco- Navigator resursa zajednice
Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org

Tim za poslovne operacije

Rita Boyer - direktorica specijalnih projekata
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - koordinator projekta
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Boyer - supervizor programa
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Kamisha Moore - pomoćnica za programe
Kmoore@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy – knjigovođa
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Skladišni tim

Cyrena Hileman - menadžer za kontrolu zaliha
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan Van Ackeren – Koordinator skladišta
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Barry Massey – supervizor skladišta/ostave

JC Wiley – Saradnik za skladište/ostavu

James Averitt – Saradnik u skladištu/ Vozač klase A

Kervin Smith – Saradnik u skladištu/ Vozač klase A

Sam Davis – Saradnik u skladištu/ Vozač klase A

Vicente Gonzalez- Saradnik za preuzimanje u skladištu/maloprodaji

Nutrition Team

Karee Freeman – koordinatorica edukacije o ishrani
Kfreeman@galvestoncountyfoodbank.org

Alexis Bosquez – nutricionista
Abosquez@galvestoncountyfoodbank.org

Aemen Farooqui – nutricionistički edukator
Afarooqui@galvestoncountyfoodbank.org

Lana Gaspar – nutricionista
agaspar@galvestoncountyfoodbank.org

Charli Harlen – nutricionista
charlen@galvestoncountyfoodbank.org