rukovodstvo

Donnie VanAckeren - predsjednik i izvršni direktor
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Tim za administrativnu podršku

Michelle Cristan – uredski saradnik

Tim za razvoj resursa

Julie Morreale - koordinatorica za razvoj
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Amanda McCarty - marketinška koordinatorica
Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

Kim Clark – koordinatorica volontera
Volunteer@galvestoncountyfoodbank.org

Jessica Bouvier – koordinatorica za odnose s donatorima
Jbouvier@galvestoncountyfoodbank.org

Emmanuel Blanco- Navigator resursa zajednice
Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org

Tim za poslovne operacije

Rita Boyer - direktorica specijalnih projekata
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - koordinator projekta
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Boyer - supervizor programa
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Kamisha Moore - pomoćnica za programe
Kmoore@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy – knjigovođa
Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Skladišni tim

Cyrena Hileman - menadžer za kontrolu zaliha
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan Van Ackeren – Koordinator skladišta
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Nutrition Team

Karee Freeman – koordinatorica edukacije o ishrani
Kfreeman@galvestoncountyfoodbank.org

Alexis Bosquez – nutricionista
Abosquez@galvestoncountyfoodbank.org

Aemen Farooqui – nutricionistički edukator
Afarooqui@galvestoncountyfoodbank.org

Ale Mera – nutricionista
Amera@galvestoncountyfoodbank.org

Erum Khawaja – pomoćnik za ishranu Ekhavaja@galvestoncountyfoodbank.org