Zəng edin: 409-945-4232

GCFB İşçiləri

Heyətimiz

Rəhbərlik

Donnie VanAckeren - Prezident və CEO

Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

İnzibati Dəstək Komandası

Quin Prince - Ön Resepsiyonist

gcfbfrontdesk@galvestoncountyfoodbank.org

Resurs İnkişaf Komandası

Julie Morreale - İnkişaf Koordinatoru

Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Amanda McCarty - Marketinq Koordinatoru 

Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

Rita Boyer - Xüsusi Layihələrin Direktoru

Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Dora Robinson - Donor münasibətləri

Dora@galvestoncountyfoodbank.org

Chantea Palmer - Könüllü Koordinatoru

Volunteer@galvestoncountyfoodbank.org

Mollie Johnson - Bəslənmə Tərbiyəçisi

Mjohnson@galvestoncountyfoodbank.org

İş Əməliyyatları Komandası

Kelly Boyer - Proqram rəhbəri 

Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Madison Clark - Proqram köməkçisi

Mclark@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - Layihə Koordinatoru

Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Brenda Garner - Maliyyə Meneceri

Brenda@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy - Mühasibat köməkçisi

Payables@galvestoncountyfoodbank.org

Anbar komandası

Cyrena Hileman - Envanter Nəzarət Meneceri

Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan VanAckeren - Kiler Üzvü

Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

JC Wiley - Kiler Associate

Alex Higbee - Kiler Associate

Pepper Phoenix - Anbar Nəzarətçisi

Pepper@galvestoncountyfoodbank.org

Michael Kidwell - Warehouse Associate

Barry Massey - Anbar Üzvü / Sürücü

Kervin Smith - Sürücü

Andrew Guiterrez - Sürücü

Juan Perez - Sürücü