Leierskap

Donnie VanAckeren - president en uitvoerende hoof
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Administratiewe Ondersteuningspan

Cristina Ortega- Front Desk Associate

Hulpbronontwikkelingspan

Julie Morreale – Ontwikkelingsdirekteur
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Kim Clark - Vrywilliger Koördineerder
Vrywilliger@galvestoncountyfoodbank.org

Sarah Sckittone- Ontwikkelingskoördineerder (skenkerverhoudinge)
ssckittone@galvestoncountyfoodbank.org

Miranda Ramos- Ontwikkelingskoördineerder
Mramos@galvestoncountyfoodbank.org

Ida Quezada- Gemeenskapshulpbronnavigator
iquezada@galvestoncountyfoodbank.org

Besigheidsbedryfspan

Rita Boyer - direkteur van spesiale projekte
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - projekkoördineerder
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Cruz (Boyer) – Programdirekteur
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy – Boekhouer
Betaalbaar@galvestoncountyfoodbank.org

Pakhuis span

Cyrena Hileman - Bestuurder van voorraadbeheer
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan Van Aceren – Pakhuiskoördineerder
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Barry Massey – Warehouse/ Spens Toesighouer

JC Wiley – Warehouse/ Pantry Associate

James Averitt – Warehouse Associate/ Klas A-bestuurder

Kervin Smith – Warehouse Associate/ Klas A-bestuurder

Sam Davis – Warehouse Associate/ Klas A-bestuurder

Vicente Gonzalez- Warehouse/ Retail Pick-up Associate

Paul Cook- Warehouse Associate/Klas A-bestuurder

Ron Elliott- Warehouse-medewerker/klas A-bestuurder