Leierskap

Donnie VanAckeren - president en uitvoerende hoof
Donnie@galvestoncountyfoodbank.org

Administratiewe Ondersteuningspan

Michelle Cristan – Kantoormedewerker

Hulpbronontwikkelingspan

Julie Morreale - Ontwikkelingskoördineerder
Julie@galvestoncountyfoodbank.org

Amanda McCarty - bemarkingskoördineerder
Amanda@galvestoncountyfoodbank.org

Kim Clark - Vrywilliger Koördineerder
Vrywilliger@galvestoncountyfoodbank.org

Jessica Bouvier – Skenkerverhoudingskoördineerder
Jbouvier@galvestoncountyfoodbank.org

Emmanuel Blanco- Gemeenskapshulpbronnavigator
Eblanco@galvestoncountyfoodbank.org

Besigheidsbedryfspan

Rita Boyer - direkteur van spesiale projekte
Rita@galvestoncountyfoodbank.org

Jeff Gordon - projekkoördineerder
Jeff@galvestoncountyfoodbank.org

Kelly Boyer - Toesighouer vir programme
Kelly@galvestoncountyfoodbank.org

Kamisha Moore - Programassistent
Kmoore@galvestoncountyfoodbank.org

Kristy McCoy – Boekhouer
Betaalbaar@galvestoncountyfoodbank.org

Pakhuis span

Cyrena Hileman - Bestuurder van voorraadbeheer
Cyrena@galvestoncountyfoodbank.org

Jordan Van Aceren – Pakhuiskoördineerder
Jordan@galvestoncountyfoodbank.org

Barry Massey – Warehouse/ Spens Toesighouer

JC Wiley – Warehouse/ Pantry Associate

James Averitt – Warehouse Associate/ Klas A-bestuurder

Kervin Smith – Warehouse Associate/ Klas A-bestuurder

Sam Davis – Warehouse Associate/ Klas A-bestuurder

Vicente Gonzalez- Warehouse/ Retail Pick-up Associate

Voeding span

Karee Freeman – Voedingonderrigkoördineerder
Kfreeman@galvestoncountyfoodbank.org

Alexis Bosquez – Voedingsopvoeder
Abosquez@galvestoncountyfoodbank.org

Aemen Farooqui – Voedingsopvoeder
Afarooqui@galvestoncountyfoodbank.org

Lana Gaspar – Voedingsopvoeder
agaspar@galvestoncountyfoodbank.org

Charli Harlen – Voedingsopvoeder
charlen@galvestoncountyfoodbank.org